İkizler burcu erkekleri toplanın!

İkizler burcu erkeği; aşkı nasıl yaşar,birinden hoşlanırsa ne yapar,ondan çabuk sıkılır mı,birgün hoşlanıp diğer gün hoşlanmaz mı?dengesiz davranma hepinizde mi var

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de ikizler burcuyum sanırım evet biraz dengesiz oluyoruz. Kendimi örnek verirsem; ilk başlarda ilgi, hoşlantı vs. derken aşık oluyorum ve en ufak şeyde artık o kızı silebiliyorum ya da kız beni silebiliyor. Bunun sebebi de aşık olunca çok ilgi gösteriyorum ister istemez ve bu da kızı bıktırıyor. Dolayısıyla onun bıkmasından bende negatif bir enerji alınca bir anda tüm ilgiyi kesiyorum. Umarım yardımcı olmuştur. :)

0|0
    0|0
    • Yardımcı olduğun için teşekkür ederim ama ne olurda soğursun o kızdan?Fiziki veya kişisel olarak örnek alırsam sevinirim

• Öyle oldu sanırım :D uyarı mesajın için de teşekkür ederim saat çok ilerledi çıkmam lazım bir şey olursa yine cevaplarım elimden geldiğince iyi geceler gizli bayan

• Çok teşekkür ederim,minnettarım :D İyi geceler yalcın bey

Erkekler Ne Diyor 12

• İkizler burcuyum, birinden gerçekten hoşlandığım zaman, ilgimi belli ederim, yakınlık gösteririm, yani açılmadan önce ona, uygun ortamı hazırlarım. Bir gün hoşlanıp, diğer gün hoşlanmaz diye bir olay söz konusu değil. Bazen aşırı hiperaktif, bazen ise aşırı durgun oldugum oluyor. Ama birisiyle birlikteykende yanımda kolay kolay sıkılmaz... Bu arada burçlara hiç inanmam :D

0|0
    0|0
  • butun ıkızler toplandııkl toplandık sorduk neden burdayııız burdayyıızz burdayızzzl?

1|0
    0|0
    • ahaha,ben sizden birinden çok hoşlandım hoşlandım,fazla dengesiz çıktı ne yapayım ne yapayım?

• Qandırdım qandırdım qandırdımm ıkızler degılım oglagımm oglagımmmmm :)

• Ben de oğlağım bak allahın işine :D

• ben ikizler erkeğiyim ve kız arkadaşlarımın kaybetmeye başladığı an seni seviyorum dediği andı... bütün büyüsü kaçıyo biliyomusun :)))

0|0
    0|0
    • Kız senden hoşlandığını belli ederse de kaçar mı büyüsü acaba? :ı

• benden söylemesi canım :)

• Benden de anlaması :)

• dengesiz diyilde ciddi bir karaktere sahip hersey yerince olmalı sadık ve dürüst birini ister ölümüne ask yane ben ikizlerim ve dusuncem bunlar saygılar;)

0|0
    1|0
    • Ölüme aşk mı?Ölümüne mi..sen ikizler değilsin bence ;D

• allahımmm gor beni:)))

• Allahım sopanı göster şu kuluna yarabbim

• ben de ikizlerim de böyle astroloji genellemeleri gereksiz

0|0
    0|0
  • açılın ikizler erkeğiyim..

0|0
    0|0
    • Hoşgeldin şimdi cevapla bari :D

• Peki elde etmek istemiyorum,güvenilecek gibi değil ya bu ne

• aman aman uzak dur ne pis karakterli insanlar onlar ya erkek arkadaşlarımdan biliyorum

0|0
    0|0
    • Ne gibi pis

• genelde 2 yüzlü ve günü günü nü tutmayan tutarsız insanlar ama hiç ikizler burcu kız tanımadım bence her insan bir olmaz her ikizler böyle demek yanlış olur

• Tutarsız ve dengesizlik baştacınız yani

• uyuyordum uyandırdın ne var söyle:)

0|0
    0|0
    • Söylemişim ya bir okusan sana zahmet :D

• zahmet ne demek bas tacıssın

• Teşekkür ederim,yahu hep sizin bu iltifat etme eğiliminiz yüksek olduğu için kızlar kendilerinden hoşlandığınızı düşünüyorlar :D

• Çok iyi soru.

Çok kötü soru.

0|0
    0|0
  • ben de ikizlerim de böyle astroloji genellemeleri gereksiz

0|0
    0|0
  • Birgün hoşlanır birgün hoşlanmayızzz bize belli olmaz dikkat et :D

0|0
    0|0
    • Ohoo :D sonra ben neden yalnızım,neden kimse yok

• Bol karabasanlı rüyalarla iyi bir gece geçireceğimi sanmıyorum ama bu iyi dileklerin için teşekkür ederim :D iyi geceler

• Rica ederim iyi geceler :D

• dengesiz davranışmı aksine çok tutarlıyızdır alakası yok yalan böyle şeyler ama doğruda olabilir yok yalan yok yok doğru olabilir palavra palavradır herhalde ama doğruda olabilir

0|0
    1|0
    • Aşk durumları nasıl sizde aşk :D

• öyle bir insan varsa benimle tanıştır lütfen

• A şey evet,öyle bir insan bulursam mumya yapar saklarım sonuçta benzerine az rastlanır

Kızlar Ne Diyor 10

• Erkeklere demişsin ama bende cevaplıyım bari :D İkizler genelde flörtcüdür ayrıca birini elde ettiğinde çok cabuk sıkılır.

0|0
    0|0
    • sağol bari :D tanıdık var mı

• Sanırım astrolojinin gerçeği :D

• Ne yazıkki oyle :))

• Çok çapkın olur ikizler burcu erkeği.Ben de ikizler burcuyum bu arada.Evet çok aşırı dengesizim

0|0
    0|0
  • acayip kararsız ve dengesizdir.bi gün seni istiyorum der ertesi gün gelir emin değilim der.herkese yüz veriyormuş gibi davranır.hoşlanırsa belli eder,çekinmesi yoktur ama çabuk sıkılır,neden sıkıldığını anlayamazsın

0|0
    0|0
  • İkizler burcu erkeğini seveyim,kadınını da :)

1|0
    0|0
  • Asla aldatır .

0|0
    0|0
  • Terazi, kova, ikizler bunları gördünüz mü g*tün g*tün ilerleyin.

0|0
    0|0
  • Kısıtlanamaz!

Bu kadar.

0|0
    0|0
    • Kısıtlar ama

• Oluyor misal ben<33

• Sen olmuşsun da burç olmamış :D

• dengesiz, karaktersiz. sinir, bencil, cabuk sikilgandirlar uzak dur derim..

0|0
    0|0
    • Peki sanırım herkes şikayetçi...

• bu erkek hakkinda degismez bi gercek vardir ki o da ne kadar serefsiz olduklari

0|0
    0|0
  • İkizler erkeğinin biri benim peşimden 5-6 ay koştu 2 ay sonra hoşlandığını söyledi buluşmak istedi bende buluştum buluştuktan sonra hep ben mesaj attım çocuk hiç mesaj atmadı biraz dengesiz olurlar bence uzak dur :D

0|0
    0|0
    • Ortak sonuç bu galiba :D

• Şimdi sizin şu an bir ilşkiniz var mı anlamadım ben :D

• Sanırım o benden bi adım bekliyo bende ondan yani yok :D

Yükleniyor...