2 öğün misir gevregi yiyerek zayiflayabilir miyim?

1.58 boyunda 53 kilo tombik bir kızım geçen yıl ayni boyda ve 45 kiloydum yüzüm ufakti ve 8 kilo alınca balon gibi şişti gıdım falan var çok kötü😔 45-49 arasi bir kiloya dusmek istiyorum hemde cok cok cok istiyorum biraz da tembelim bugun k-flex aldim kirmizi meyveli 147 kalori gunde 2 ogun kahvalti ve aksam yemegi niyetine onu yiyip öğlen az ama gerekli olan besinleri alip bitki caylari ve bol su icersem zayiflayabilir miyim? Yuruyuse cikiyorum her gün yuruyusle beraber verebilir miyim kilolarimii? Deneyen bilgisi olan ya da bir onerisi olan birileri biseyler yazabilir mi lutfen?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba
    Nesfit tarzı şeylerde karbonhidrat fazladır ve içindeki mısır gevreğinin glisemik indeksi yüksektir. Başka bir değişle kilo vermek bir yana kilo aldırır. Kaç kalori olduğuna bakmayın.
    Kalıcı ve sağlıklı zayıflamanın tek yolu egzersiz ve beslenme programı birleşimidir. Hem egzersiz yaparsanız, normal bir insandan daha fazla yiyerek bile (abartmadan :)) zayıflayabilirsiniz.
    www.bodyfitnesshocasi.com
    “Makalelerim” başlığından konuyla ilgili veya ilginizi çekebilecek diğer yazılara bakabilirsiniz.
    SAYGILAR

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• sağlıksız diyet yapıyorsun
    tavsiyem karatay diyetini uygula
    sabahları yumurta köy peyniri bal
    akşamları lifli doğal gıdalar tüket
    mısırıda kendin patlatıp ye daha sağlıklı ve lezzetli olur

0|0
    0|0