Sevgililer günü icin fazla mı abartı? Yanlış seçim mi?

Sevgilime mp3lü dijital çerçeve alacaktım.icinde bizim fotograflarımız olacak arkada bizim sarkımız calacaka.fakat cok pahalıya patlayacak galiba bana.aklıma baska ufak bi hediye fikri geldi.o cok basit olmasın diye yanına kücük bir kutuda bizim icin bütün özel günlerin tarihinin yazılı oldugu kagıtlar koyacagım.onuda sevgiliier gününde cekmecesine saklıcam ben gidince görecek.bide kalpli pasta yapmayı düsünüyorum.fakat kafam karıstı.bu özel günlerimizin yazılı oldugu kagıtları yıl dönümümüzde yapsam daha mı mantıklı olur?

Güncellemeler:
Hadi gencler daha cok yorum daha cok fikir istiyoruuum:)
Yorumlarınıza ihtiyacım var kafam karısık yardıım plsss :D

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Maliyeti çok olan işlere girme bence. o zaman sevgililer gününün ticari sömürücülüğü seni de eline geçirmiş olur. önemli olan bu günü bahane edip sevgiline sevgini göstermen.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• git güzel bir parfüm al kullandığında seni hatırlayacak yanına geldiğinde senin kokusuyla senin olduğunu hissedeceksin

0|0
    0|0
  • yanlıs secım

0|0
    0|0
  • işin zor senin hadi kolay gelsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• evet tüm fikirleri birden harcarsan yarın ne yapcaksın :)

1|0
    0|0
  • güzel fikirlerin var bence senn biraz bahset ya geçmişte yaptığın şeylerden faln bize fikir ver .d

0|0
    0|0
  • waww çok düşünüyosun sevgilin olsam bu kdr düşünmenden bile çok mutlu olurdum

0|0
    0|0
    • Gercekten mi.tesekkür ederim cok mutlu oldum.özgüven geldi birden:)

Yükleniyor...