Squat daha mı kalın gösterir bacaklarımı?

Üst bacaklarım kalın bu yüzden squat yapıyorum. Kas olunca daha mı kalın gözükecekler yoksa incelecekler mi? Internette kalınlaşır yazıyordu 😱

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Squatın bacaklarını daha kalın göstermesi için en azından vücut ağırlığının 1,5 katı kadar ağırlık ile çalışmalısın ki bunu yapabileceğini sanmıyorum o yüzden hurafelere aldırma kalınlaşmaz sıkılaşabilir ama onu da sadece hareketle değil güzel bir beslenme ile desteklemen lazım.

1|0
    0|0
    • Ağırlakla yap diyor herkes

• Teşekkürler 👍

• Rica ederim ;)

Erkekler Ne Diyor 19

• Yaptığınız beslenme, antrenman ve vücut tipinize göre ikisi de. :) Üst bacaklarınızın kalın olması genetik olarak kaslı olmaya müsait olduğunuz için ya da yağlı olduğu için olabilir.
    Eğer kaslanmaya müsait olduğu içinse, kilo vermekten çok üst bölgenizi alt ile daha orantılı hale getirecek egzersiz programları uygulamanız gerekir. Kanat ve omuzlarinizi genişletip belinizi ince, kalçalarınızı orantılı göstermek gibi.
    www.bodyfitnesshocasi.com
    “Makalelerim” başlığından konuyla ilgili veya ilginizi çekebilecek diğer yazılara bakabilirsiniz.
    SAYGILAR

0|0
    0|0
  • Sıkılaşıcak biraz da olsa bir incelme olur

1|0
    0|0
  • 80 -100 kilo arasında çalışıyorum squat kalınlaşma oldu kas olarak ağırlıksız çalışırsan sadece sıkılaşır.
    Yani kas kütlesi olarak artış olur bu şekilde kalınlaşır.

1|0
    0|0
  • kalın iyidir zaten

1|0
    0|0
  • Kas acisindan yapilanir diyelim ama fit tabi.

1|0
    0|0
  • sen yapta

1|0
    0|0
  • Hayır sıkılaşacak. İncelme diyetine göre değişir. Gidip 20 kilo leg press yaparsan kalınlaşır. Ama squat yaparsan sadece sıkılaştırmış olursun bacak ve popoyu. Biz kas çıkartmak için ölüp ölüp diriliyoruz, bir squatla çıksaydı... :D

1|0
    0|0
  • nomal olarak yağlıysa eritir zayıf gösterir ama uzun süre devam edince kaslı olamaya başlar

1|0
    0|0
    • Ohh görmek istediğim cevap 😍

• Kilolu değilim sadece alt taraftan memnun değilim yani 😄

• anladım ama sen yinede diyet yap ama dediğim gibi protein ağırlıklı olsun

• Yanlis dusunuyosun yagli oldugu icin kalin gosterir squat sikilastirir sekil verir

1|0
    0|0
  • kas oluşumunda kilo fazlan varsa zayıflayabilirsin ama hertürlü çalıştığın bölge daha belirginleşir

1|0
    0|0
  • bacakta yağ durumu nedir tahminen?

1|0
    0|0
  • squat iyidir. hoş gösterir bence

1|0
    0|0
  • hafif kilo ile yaparsan inceltir ama seni biraz daha zorlayan kilolar ile yaparsan popo ve üst bacakların kalınlaşır ama bence kalın iyidir sana kalmış

0|0
    0|0
  • squat kalça için bire bir. squat yapın kızlar

1|0
    0|0
  • Squat sikilastirir.

1|0
    0|0
  • ben bu aralar bacaga yöneldim sana söle diyim bisiklet yap 10 dk onun kadar bacak geliştiren birşey yok squattan sonra squat hareketi arka bacak kalça bel fena şekilde çıkarıyor ön bacakları cok az şekilde geliştirir ön bacaklar ve diz üstü için bisiklet yap bol bol kas olunca kasın üstündeki yag tabakası erir gergin ve kaslı görünür bacagın incelmez

0|0
    0|0
  • Sikilasir

0|0
    0|0
  • kalınlaşmaz aksine sıkılaşır yağlar erir ve hem sıkı hem güzel bacakların olur. Bosuna kaslanırmı diye korkma zor kaslanır kadın bacagı anca 5 sene yapcanki oyle kas cıksın ama hergün 50 tane yapmanı öneririm ya da haftada 3 günden günde 70-80 tane

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Incelmek istiyorsaniz cardio yapip yag yakacaksiniz arkadaslar. Sen tek bolgeyi surekli calistirirsan oradaki kas kutlesi daha cok gelisir tabi. Ha, agirlik falan kullanmiyorsan fazla degisim olmaz.

1|0
    0|0
  • Agirliksiz yapma. Ben baya yaptım kalinlastirmadi.

1|0
    0|0
    • Agirlik isinide abartma erkek bacağı gibi bacaklar var azq 😋😋

• Kalıın görünecek

0|0
    0|0
  • Ass daha önemli

0|1
    0|0
Yükleniyor...