Karın kası egzersizleri konusunda?

Şu programı uygulamayı düşünüyorum ama yararı olur mu acaba? Vücudumda fazla yağ yok, zaten zayıf kuru bir şeyim :D Yaptığım başka bir spor da var ama nasıl olacak bilmiyorum hele ki son günlerde. Her neyse şimdi ilk hafta bana biraz fazla kolay geldi, o hareketleri 2ye katlayıp yapsam bir sorun olmaz değil mi? Hani ne bileyim illa her şeyini programa göre mi yapmak zorundayım :D
Karın kası egzersizleri konusunda?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İkiye katlayıp yapamazsın öyle kafana göre ilk haftadan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• her gun 3 dakika calısarak yapamazsın. sayıyı artırınca bir şey olmaz. sen cekebildigin kadar mekik ya da durabildigin kadaar plank dur anca zorlarsan karın kasın cıkar

0|0
    0|0
  • Antrenmanlı değilsen başladıktan 2-3 gün sonra her noktan ağrıyacak. Ayrıca dinlenme süresi bırakmadan bu tabloyu uygulaman imkansız. 160 mekik çekebilecek kıvama 30 günde gelmen imkansız.

0|0
    0|0
    • Yıllardır spor yapıyorum zaten, son günlere kadar zorlanacağımı sanmıyorum ama aynen 160 mekiği çekebileceğimi sanmıyorum tek sette :D

• Spor yapmak kadar iyi dinlenebilmek te önemli.

• Bu programı direk sil çöpe at boyle program olmaz ben 2 senedir plank yapıyorum ilk başladıgımda 10 sn duramıodum simdi max 60 sn bu program çöp diyim ben sana karın kası için ayrıca mekik çekilmez mekik bel içindir crunch yapıcaksın yarım mekik ve kalçanı zeminden kaldırıcaksın leg raise ve squat yaparak sadece bu 2 hareketle güzel bir karın ve kalçaya sahip olursun...

0|0
    0|0
    • Sildim zaten ilk günler çok basit geldi. Kendime göre mekik - leg raise - plank ve squat yapıcam ve her gün arttırmaya çalışıcam

• Ayrıca yorumları şöyle bir okudum aşağıda yazan yorumların hiçbirine bakma g. tmle güldüm :D Sen haftada sadece 3 gün karın çalış ve karın antrenmanını da 20 dakikadan fazla yapmaya çalış çünkü vücut 20. dakikadan sonra yağlardan yiyor. Ve hergün 50 tane doğru formda squat yapmanı öneririm

• https://www.youtube.com/watch?v=5BY7UxNqCdA
    bence bunları dene daha etkili bunlara göre boş yere zaman israfı da olmaz

1|0
    0|0
  • Evet porgrama uy

0|0
    0|0
  • bunlarla karın kası olmaz

0|0
    0|0
    • leg raıse ve mekık gbı hareketlerı elıne agırlık bu dumbell olur plaka olur bunları elıne alıp bu hareketlerı yapmalısın çunku kasların buyumesı gerek kı çıksın bellı olsun mesela kol kası çalısırken nasıl çalısıyoruz elımıze agırlık alarak degıl mi? ee karındakı de kas degıl mı o halde onuda agırlık alarak yapmalısn

• beslenmede önemli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...