Naber gencler RRR?

Ben hiç iyi değilim ya spor salonuna basliyom ilk ay odemle 5 6 kilo verirsin diyolar motive etcek yok mu ya da bana bilgi verecek? :D

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim, ben haftada 2 gün Wing-Tsun, 2 gün de Cross-Fit yapıyorum...
    Yaklaşık 2 ay oldu.
    1) Dertlerime fazla üzülemez oldum, çünkü yorucu...
    2) Hayatım düzene girdi.
    3) Kilo verdim.
    4) Bedendeki kaslar sıkılaştı, dar pantolonlarımın içine rahat girer oldum.
    Hadi göreyim seni ;)

1|0
    0|0
    • Demi spor herşeyin ilacı yanı 2 senedir çok üzüldüm evdeydim hep spor şart zayiflayinca mutlu olurum herhalde motive eder beni gaza gelirim inş :D

• Akıllıca bir şey yaptım ben, onu unutuyordum. Bankadan kredi çektim, hocayla da pazarlık yaptım (kredi faizinden daha yüksek oranda indirim yaptırdım).
      Çünkü kendimi tanıyorum, ay ay ödesem bir yerde bırakabilirdim.
      Bir yıllık dersi peşin ödedim. Şimdi devamlılık tavan :D

En İyi Kız Görüşü

• 2 aydır spor salonuna gidiyorum diyet yapmadım, yediğimden kısmadım bile...
    Sadece 3 kilo verdim ama bir beden inceldim
    Ve çok yerim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• https://www.youtube.com/watch?v=vVJj54S41Iw al sana rahmetliden motivasyon :D

1|0
    0|0
  • spora başlarken şu ay şu kadar versem şu kadar ay yapsam şu zamana mis gibi olurum vs diye başlanmaz. net bir hedef koyarsın atıyorum 50 kiloya inmek, elli kiloya inene kadar devam edersin sonra da fit ve sıkı kalmak istersen devam edersin falan filan, baştan pazarlıkla spora başlanmaz ama evdeki hesap çarşıya uymaz hayal kırıklıgı olur istek ve inanç biter sporu bırakırsın

0|0
    0|0
  • daha dünde sordun buna benzer bir soru.. yine dedğim gibi. kendine belli bir spor ve beslenme programı hazırla ve uygulamaya başla. eğer spor yapıyorsan sakın aç kalma. az ye öz ye. protein ağırlıklı beslen. tavuk falan ye. vücudun zamanla istedğin şekli aldığını göreceksin

0|0
    0|0
  • Ben askere 70 kilo ile gittim 92 kilo olarak geri döndüm hemen spora başladım 3 ay bitmeden 12 kilo verdim 80 kiloya düştüm şimdi bir 3 ay daha çalışıp 10 kilo daha verecem sürekli kendi kendini motive ederek başarabilirsin bu işi sürekli bol bol su içip terlemen lazım bol bol cardio hareketleri yap tamamdır verirsin sonra kilolarını ;)

0|0
    0|0
  • Ödemlenmissin, eski guzelligine geri dön. Kurtul kilolardan :o

0|0
    0|0
  • Sen yaparsın

0|0
    0|0
  • kilolu daha iyisin

0|0
    0|0
  • Sana bisi söyleyim sadece sporla 5 6 kilo zor Yemen'e cok dikkat etmen gerek bunu her hoca der hangi hoca der ayda 3 kilodan fazla veremezsin

0|0
    0|0
    • Beslenmeme dikkat edersemde 3 kilodan fazla veremezmiyim yanı?

• Sporcusun yaparsın sen 😀

• Hashhashhsshdhs inş ya zayiflama m şart obezite olacam yakında :D ahshahs

• Bence fazla kilon yok gibi ama yine de sen bilirsin.. Spor her zaman iyidir.

0|0
    0|0
  • bir ayda. 6 kilo fazla

0|0
    0|0
  • profil resmie gore kilo vermene gerek yok kki ama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...