Benden hoslanıyor mu?

gecen sene aynı sınıftaydık sürekli bana iltifat ederdi ben aldırmazdım daha sonra biz baska yere tasındık ve bir ara hiç görüşmedik 3-4 gün önce telefon numarasını verdi ..bugunde dahil mesajlasıyoruz ..şu ana kadar herşey iyi. he bu arada face ten yakın sakalarda yapıyodu. son zamanlarda bna keşke erkek olsaydın dedi ve 3 kere panpa dedi. he bi kerede seni gördüğüm yerde öpücem dedi(ama o yonden değil sanırsam cünkü aşırı saka yapıyo ne yapmaya calıstıgını bn bile anlayamıyorum) mesajlasmalarımızından sonra cocuga asık oldum diyebilirim...ama neyapmaya calısıyo bilmiyorum sizce bnden hoslanıyomudur ... lütfen yardım edin..

Güncellemeler:
bu arada gerçekten cok fazla mesajlasıyoruzz

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sigmund Freud'un "Hiçbir erkek birlikte olmak istemeyeceği bir kızla yakın arkadaş olmak istemez." şeklinde bir aforizması vardır. Kesinlikle sana aşık. En ufak bir iltifat, sohbet başlatma isteği, hiç yoktan hal hatır sorma, arkadaşlık kurma çabası dahi, ileride seninle bir ilişki yaşama beklentisinin olabileceğinin habercisidir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu sekilde anlayamazsın. emin olmak icin onunla konuş

0|0
    0|0
  • Sigmund Freud'un "Hiçbir erkek birlikte olmak istemeyeceği bir kızla yakın arkadaş olmak istemez." şeklinde bir aforizması vardır. Kesinlikle sana aşık.

En ufak bir iltifat, sohbet başlatma isteği, hiç yoktan hal hatır sorma, arkadaşlık kurma çabası dahi, ileride seninle bir ilişki yaşama beklentisinin olabileceğinin habercisidir. Gey olmadıkça erkeklerin bütün davranışlarının altında bir penis vardır.

0|0
    0|0
  • liseli mod on

0|0
    0|0
    • sizin su liselilere bakıs acınızı anlamıyorum her yasın ayrı güzelliği vardır evet mod on olarak görebilirsiniz buraya sadece farklı kişilerinde düşüncelerini almak için geldim. lütfen yardım etmiceksin bu tip mod on numaralarına girmeyin buda bi ergenlik göstergesidir.belliki sende ergenlikten cıkamamıssın...

• evet hoşlanıyo kardeşim:)

• ergensiniz dimi :(( of

0|1
    0|0
  • senden hoşlanmıyor bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...