Nasıl kızların sevdiği bir erkek olabilirim? Kızlar yardımınıza ihtiyacım var ne olur!

Merhaba ben kızların bana off şu oğlanda pek tadlı yaaa demesini istiyorum ne yapmam lazım kızlar sizden gelecek cevaplara ihtiyacaim var şimdiden teşekkür ederim

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• ilk başta bi dış görünüşüne önem vermen gerekir sonra biraz maço ol kıskan faln ama yeri gelince de özür dilemesini bil. sonra hatun de kadınım de hayatım de arkadaşlarına ondan bahset o uyurken sayfalarca mesaj yaz mesala. asla trip atma çok çom çok çok kıskan herşeyine karış kıyafetine karış ama arada sürprizler yap küçük küçük. mesela bir çikolata bile mutlu eder kzıın haberi yoksa. annenle tanıştır. bu kadar yeterli olur :)

0|0
    0|0
    • Aman abi sakın bunları yapma :D Bunların tam tersini yapsan istediğinin olma ihtimali daha yüksek bunları yaparsan kızın ego tavan yapar seni görmez bile :D

• yanlış düşünüyorsun benim erkek arkadaşım öyle ve benden ayrıldı 2 ay peşinden koştum geri kazanmak için. tabi kızdan kıza değişir. ben kıymetini biliyorum erkeğimin. :)

Kızlar Ne Diyor 9

• tadlı deme yeter :) işin şakası bu kirli sakal bırak bakışlar çooooooooooook önemlidir dikkat et mavi tonlarında gömlek giydinmi oldun derim ;)

0|0
    0|0
  • kendin ol yeter..yapmacik olma hic bir zaman...insan ol sevkatli ol ..gerisi gelir ztnn

0|0
    0|0
  • insan olmaktan başlayabilirsin

0|0
    0|0
  • sen şimdi o başlığı büyük büyük harflerle yazdın ya soğudum bir an senden onları bi küçült önce :/

0|0
    0|0
  • zmana ihtiyacın var yklaşık 70-80 yşlarına gel tatlı derler sana :((

0|0
    0|0
    • Valla ben beni güldüren erkeklerden çok hoşlanırım onu koruyup güldüürmen yeterli bencee :)

• iyi de bunu niye bana yorum atıyorsun :((

• saç önemli saçç

0|0
    0|0
  • tadlı ne bikere

0|0
    0|0
  • Hahahah :-Dcidden güldüm tadlı ha hahaha:-D

0|0
    0|0
  • Giyimine önem ver kirli sakal bırak :D en önemliside parfüüm kızların en etkilendiği sey erkeğin parfümü bence :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kızlar sakal seviyor diye 3 yıldır sakalımı kesmedim, camii'den imamlık teklifi aldım ve kabul ettimm

teşekkürler kızlar sayenizde meslek sahibi oldum..

0|0
    0|0
  • görünümüne temizliğine dikkat et asosyal izlenim verme patavatsız da olma nassı olabilirim nassı dadlu olurum diye de kasma yeter ;)

0|0
    0|0
  • estetik ameliyat için üst sınıflar sayesinde tanıdığm doktorlar var :D ulaştırabilirm

0|0
    0|0
  • öncelikle bunun gibi zekandan şüphe ettirecek sorulardan kaçınmalısın...

0|1
    0|0
Yükleniyor...