Milli takımın hali avcı istifa etmelimi

bugünde yine yenildik ikinci yarı daha iyi oynasakta takım hiç güven vermiyır sizce avcı gitmelimi ?

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bence Abdullah Avcı göreve geldiği anda istifa etmeliydi.İstanbul Büyükşehir Belediyspor..Taraftar baskısı yok, beklenti yok, stres yok.Kalenin önüne çek defansı, sert oyna, kontra atakla git golü at dön.Bu sistem sadece küçük takımlarda söker.Milli takım küçük takım gibi oynayamaz, oynamamalı.Biz 2002'de de, 2008'de de hücum futboluyla kazandık.Gol attığımız için kazandık.Abdullah Avcı ve Türk milli takımının özellikleri ters.Bence geç olmadan karar verilmeli.Dünya kupası hayal, bari 2016 Avrupa şampiyonasına kadar iyi bir takım kurmamız için yeni bir teknik direktör getirilsin.Bu da Şenol Güneşten daha iyi biri olamaz.

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• etmelı tabı

0|1
    0|0
  • Abdullah Avcı milli takıma hizmet etmek istiyorsa bu gece istifa etsin.Ve yarın sabah Senol Güneş milli takımın başına getirilsin

1|2
    0|0
  • Tabi ki gitmeli.

0|1
    0|0
  • Gece uyurken kesin sabah istifa eder bu adam diyorum...Sabah uyanıyorum gazeteleri açıyorum ...Abdullah avcı ''Bizim için iyi bi hazırlık maçı oldu''...Ne denir ki..

1|0
    0|0
  • Ben daha çok futbolcularda arıyorum suçu

0|0
    0|0
  • istifa etmek moda

0|0
    0|0
  • istifa etsin ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• etsin artık yeter

0|0
    0|0
  • İş işten geçti artık 2014 dünya kupasına gitmek bir hayal 2016´ya ise daha var

0|0
    0|0
    • 2002 den beri gidemedik şu dünya kupasına yazık

• Bu kafayla daha çok gidemeyiz Abdulah Avcı oynattığı sistem ve bu oyun mantelitesiyle nasıl galibiyet bekliyor şaşırıyorum

• sadece avcı değil bazı kanser hücresi gibi yapısan asalak futboldan anlamayan lar gitsin federasyondan o formayı heketmeyenlerde giymesın verilmesın valla ben artık mıllı takımdan soğudum bu macıda ızlemedım skorun ne oldugunu sımdı bıle bılmıuyorum en son 2-0 dı takip etmıyorum artık edıcek mıllı takım yok cunku yazık

0|0
    0|0
    • lig 2. olan antalyadan hiç bir futbolcunun olmamasıda tuhaf

• toprlıl takımı sadece antalya değil herkese haksızlık var gs bjk fb burda oynuuyosan mıllı takımdasın zıhnıyet bu ak halbukı 2 ligden bikle iyi oynuyosa adam alınmalı

• milli takımı şaha kaldıracak tek adam var oda yılmaz vural. çünkü şuanda oyuncu var ruh yok. avcı istanbul b.belediyede ne yapmışki milli takımda ne yapsın

0|0
    0|0
    • şenol güneş ten başkası yalan yılmaz vural iyi gaz veriyorda milli takım küçük anadolu takımı değil bi sistemin olması lazım ki yılmaz hoca o konuda vasat

• kimsede yılmaz vurala büyük takım verip riske giremez gerçi şuan fenerdeki aykuttan iyi olduğu kesinde

• aykut hoca değil fatih terim bile eline su dökemez

• Bir an önce gitmesi lazım

0|1
    0|0
  • Gitse kim gelicekki oyuncularda ruh olmadıktan sonra mourinho bile toparlayamaz.

0|0
    0|0
  • yav idda oynadım çeklere verdım sildim kahretsın keşke silmeseydım 3 oran vardı:((((((((

0|0
    0|0
Yükleniyor...