Bacak germek ile ilgili bilenler bakabilir mi ?

Arkadaşlar bacaklarım yani baldırlarım yoğun kas içinde yaşım 20 sanırım 7 yaşımdan beri bisikletten inmediğim için kaslı lakin bacagımı gererken yanıyor baldırımın arka kasları ne yapmam lazım haftaya kick boksa gidicem hazırlıklı gitmek istiyorum

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kick boxa gideceksen eğer evde biraz antreman yap önce biraz ısın ısınmadan kesinlikle hiçbirşey yapma kaslarını yırtabilirsin yarım saat gibi bir süre ısın yani ondan sonra yere oturup bağdaş kurma şeklini al ama bağdaş kurma her iki ayağınında altı birbirine bakacak ve deyecek şekilde otur sonra ayaklarını aşağı yukarı kaldırarak esnetebilirsin en az bir ay bunu yapmadan veya basında bir eğitmen olmadan bacaklarını açmaya kalkma ve bir hafta içindede bacaklarını tamamen açabileceğini aklından bile geçirme 3 senedir muaythai yapıyorum ve bacaklarımı halen tam acamıyorum :) birde dövüş sporuyla uğrasan kişinin kasları ince ve uzun olmalı futbolculara veya badicilere özenip kısa ve kalın yapmaya calısma bir işine yaramaz onlar

0|0
    0|0
    • boyum uzun değil ama 1.78 =(

• sanırım profesyinonel dövüşüyorsunuz sizden öğrenebileceğim çok şey var peki eklebilirmiyim sizi kafanızı şişirmezsem tabi

• Tabi ekleyebilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olurum

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• link

bu haraketi yapmanı öneririm, baldırlardaki arka kasların esnemesini sağlar.

0|0
    0|0
  • Kick boks'ta çok önemli bacak gerginliği.Yüksek seviyeye rahat ve hızlı tekme atmak zorundasın.Gerilirken acımasının kasla bir alakası yok.Bacaklarını gererken herkesin bacağı acır.Önemli olan o acıya dayanıp açabilmektr zaten.Kastan çok, yaşından dolayı bacaklarını açmakta zorlanabilirsin.Ama, gayret edersen başarırsın.

0|0
    0|0
  • Esneme egzersizleriyle zamanla açılır.

0|0
    0|0
    • zamanla mı diyorsun fazla kaslı ya sanırım bu bayır çıkarken yaptı bisikletle alt tarafımda pek kas yok lakin baldırlarım felaket

• Spordan spora farklı şekilde gelişiyor kaslar. Açılır ama. Acıya biraz direneceksin.

• sanırım öyle olucak

• kick boxta zaten germe hareketleri filan var sen şimdi bişi yapma orda açılır bacakların evde bişi yapim derken kendini filan sakatlarsın sonra kick boxta yalan olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...