Tanıştığınız biriyle flörte başladınız adımlar koyar mısınız?

tanışdiğiniz biriyle flört ediyosunuz daha sevgili flan değilsiniz adımlar koyarmısınız misal 1-tanıdık vb,2-nasıl mutlu ediyo nelerden hoşlanıyo,3-kafama yattı hoşlanmaya başladım vb,

düşüncelerinizi ve uygulayan arkadaşlar varsa lütfen cevaplarını bekliyorum,

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben soruyu anlamadım yaa

0|0
    0|0
    • bırıyle tanısdın ve hoslantın da var sevgılı olana kadar yada oldukdan sonra kı asamaların nelerdır dıe sordum.

• Akısına bırak

• oladı kezbankız hemen yuzgoz olmak ıstemıyorum ama ben tak dıe hayatıma gırıp herseyıme karısmasını ısteemıyorum.

Kızlar Ne Diyor 2

• hemen tüketirim, anında , ilkgün bolbol sohbet, ikinci gün sohbet, üçüncü gün kayıp bn..iki ay sonra tekrar sohbet muhabbet sonra yine kayıp.. adı konmamış aşk .. yasanmadan btti.. ne oldu nie bitti.. cnkü erkek yönlendiricek kadını, kaıdn kendini bilicek, erkek kadının sınırlarını bilicek, ama cekip ceviricek..

0|0
    0|0
    • e hadı cekıp cevırdık evıde cekıp cevırmeyı kıtlerse bıze bıde bu cıkar basımızıa=)

• pekı kadın neden kafasına gore takılıyo da erkek herseyı cevırıyo,hanı bıde erkek yatsın kadın calıssın baksın.

• ataerkiliz biz erkek bakıcak, sevicek, calısıcak, evede o bakık, bende kendime bakıcam :D

• Oldu bittiye getiririm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Tanistik , numarasini aldim , konustuk birbirimiz hakkinda sorular sorduk karsi tarafta hoslanti hissini belirttigi anda teklif ettim kabul etti , bulusmalar fakan derken bir ay gecmeden daha bugun ayrildik nasil guzel mi sence flort seviyorum diyordu sevmiyorum dedi ve ayrildi cok guzel degilmi

0|0
    0|0
Yükleniyor...