Basen eritmek için...

arkadaslar lütfen bildiğiniz birşey varsa esirgemeyin.basen eritme egzersizleri rica ediyorum sizden.etkili birşeyler olursa gerçekten mutlu edersiniz beni

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• kezbankız gene sansılısın hadı bakalım ermanını dıyorum cokda basıt sabah az ye ne doy nede ac kal iki zeytın bi peynır bı recele ban tamamdır,aksamda oldukce gec yeme 8 de flan uygundur tıka basada yeme,doymaya yakın bırak su iç,10 dk sonra tamamen doymus hıssedıceksın zaten,bu senın yaglarının yakılmasına sebeb olur gel gelelım bunun yanında ne yapıcaksın gunluk 30 dk yurus yap kos zıpla demıyorum yuru eve gıdıceksın bı durak once ın eve oyle gıt 3 gun ıcınde 2 kılo garantı verıceksın ve devam etmenle bırlıkte ne yag kalıcak nede bısey=)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Fazla kilolar baylarda göbek bölgesinde, bayanlarda ise basen bölgesinde yağ olarak depolanır. Sıkı bir spor ve diyet ile bu sorununuzdan kurtulabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • diyet olarak dukan diyetini uyguluyorum ancak egzersiz olarak yardımcı olabilirseniz sevinirim

• Etrefanızda yürüyüş ve koşu yapabilceğiniz yerler varsa sabahları 5 gün sınırlarınızı zorlayabildiğiniz kadar zorlayıp, yürüyüş yaparak başlayabilirsiniz işe. Yavaş yavaş, tempoyu arttırarak yürüyüş, hatta yapabilirseniz, alçak tempo koşu. Yağ yakmanıza coş faydalı olabilr.

Kızlar Ne Diyor 4

• youtubeye kalça egzersizleri yazarsan çıkacaktır,ama kolay kolay eritilmiyor baştan söyleyeyim.

0|0
    0|0
  • vur duvara

0|0
    0|0
  • beslenmene dikkat edersen ve düzenli yürüyüş yaparsan sorun kalmaz bence onun dışında egzersizler internette mevcut yavaş yavaş arttırarak onları yapabilirsin. tabiki düzenli bir şekilde

0|0
    0|0
  • google a yaz baldır eritme hareketleri diye güzel haareketler var benim yaptığım bi tane vardı çok işime yaramıştı inan bi süre sonra taş gibi oluyosun. sandalyeli bi hareketti. link atamıyorum kusura bakma

0|0
    0|0
Yükleniyor...