Squaaaatttttt için yardim?

Aslinda çok fazla arastirdim. Biraz kafam karismadi değil. 1 hafta kadar (link kopyalayamadigim için YouTube de squat yazinca 8 dklik 10 hareketten oluşan pembe atletli hatunun gösterdiği video) yaptim. Evde yaptim agirlik kullanmadim. Birçok yerde isinma hareketlerinden farksiz gibi olur agirliksiz olursa dediler. Ama yaptim ilk uç gün paytak paytak yürüdüm :D hatta yuruyemedim 🙈😛 neyse sonucunu aldim baldirlarim sertleşti elbette belimi düz tutamamistm ve dizlerim parmak uclarimi geçmişti. Ama yinede azda olsa sonuç verdi. Beslenme konusunda yardim eder misiniz? Ve sanirim tek düze gidilmemeliymis bu konuda fikirlerinizi alayim

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• beslenme çok onemlı bak dıyet mı yapıcaksın yoksa kas anlamında buyumek mı

0|0
    0|0
    • Daha çok biraz güçlenmek için vücudumu daha düzgün bir şekle sokmak için

• Ne mulakati?

• Biran ince mesleğe atilmak için polislik mulakatlarina girmistim çok zorlayici bir parkur değildi. Ama hic spor yapmamis biri olarak grcebildim tabi parkuru devire devire 😛

Erkekler Ne Diyor 3

• Agiliksiz yaparsan gelisimin bir sure sonra durur

0|0
    0|0
  • ağırlıksız bol tekrar yap sıkılaşmana yardımcı olur. ağırlığı arttırıp kas yapma sakın :D

yeme konusuna gelince kural iyi değildir ya. ekmek yeme un, şeker, kola vs. tüketme doğal beslen protein ve sebze ağırlıklı beslen o kadar

0|0
    0|0
    • Hee kasda öyle 2 günde oluyordu :D cahil cahil konuşup insanları yanlış yönlendirmeyin

• cehalet senin ruhuna işlemiş 1 ay yapsa kas olur. zaten bir süredir yapıyormuş. ben bu sporu çoktandır yapıyorum bana akıl verme

• Agirlikla calismiyorum zaten ama güçlendiğini sıkılastgmi hissediyorum bunuda kas yaptim saniyorum heralde 😄 ama kas var diyenlerde oldu

• Ben sana yardımcı olabilirim sahsen hergün squat yapıom :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...