Kapat

Zıplama ayakkabısı deneyen var mı?

zıplama ayakkabısı deneyen var mı, sertap erener bu ayakkabılar yüzünden diz kapağında problem yaşadı. Bunu duyana kadar çok istiyordum ama şüphelerim var. Zararlı mı sizce?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 9

• yaylı ayakkabıdan mı bahsediyorsun

1|0
    0|0
    • birsürü çeşidi var bilekleri kavrayanı var bildğin ayakkabının altında top varmış gibi düşün zıplatıyor işte:) yani eğlenceli bir spor ayakkabı ama

mesele acaba eklemlere zarar verirmi sonuçta doğal olmayan bir enerji yüklüyorsun eklemlere

• basketbolcuların kullandğından değil adam zıplıyor ayakkabıyla takla atıyor havada yada o kadar profesyonel olmasada bir iki metre ileri zıplatıyor :)

• senin bahsettiğin çok farklı o zaman:)onlar ayağa zarar verir bencede

• Hiç deneme,insanın hareketlerini kontrolu zor olur,ha paten denemişsin ha zıplayan ayakkkabı,sağlıgını düşünüyorsan uzak dur derim,

1|0
    0|0
    • yani tabi bir alışma safhası olur paten gibi bişi :)

• evet, yine de dengeyi bulmak önemli,çok dikatli olmak lazım,her zaman ayaklar düz basarsa sorun olmaz,

• http://ziplayanayakkabi.web.tr/ bu siteden satın aldım.
    Bostancı sahilde bazen kullanıyorum çok'da zevkli oluyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=RICbBIFIZBc
    Youtubede bu videoyu'da izleyebilirsiniz.

1|1
    0|0
  • denemedim ama merak ettim baya :) fiyat bakarken 1dahasoyle. com da uygun bulmuştum. Deneyen varsa yorumları dinlemek isterim

0|0
    0|0
  • sen perfect stepsi dene.

1|0
    0|0
  • Ne işe yararmış o zıplama ayakkabısı?

1|0
    0|0
    • ya işte yaptığı bişi yok sadece sporu eğlenceli kılsın maksat

• denemedım

0|0
    0|0
  • deneyemedik sizin gibi zengin değiliz sosyete kızı

0|0
    0|0
    • bende denemedim bende normal bütçeye sahibim :) ama bir zıplayan ayakkabı hayal etmişim çok mu

• hadi yeter sıkılmaya başladım iltifat istemiyorum yalancıktan olduğu anlaşılıyor

• tm moruk sen ne istiyosan:D

• Çok fena zıplatıyor, arkadaş geçen hafta bir zıpladı hala gokyuzunde inemedi yere

1|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok çılgın bence harika ama uzun vadede sıkıntı çıkartabilir diye düşünüyorum denedim çok zevkli, birde adam ne demiş bak :)

0|0
    0|0
  • funnyjumpclub. com dan zıplayan ayakkabı ile ilgili videoyu izleyebilirsiniz ;)

0|0
    0|0
  • denemek eglenceli olurdu

1|0
    0|0
  • denememek en iyisi

1|0
    0|0
Yükleniyor...