Zıplama ayakkabısı deneyen var mı?

zıplama ayakkabısı deneyen var mı, sertap erener bu ayakkabılar yüzünden diz kapağında problem yaşadı. Bunu duyana kadar çok istiyordum ama şüphelerim var. Zararlı mı sizce?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• yaylı ayakkabıdan mı bahsediyorsun

1|0
    0|0
    • birsürü çeşidi var bilekleri kavrayanı var bildğin ayakkabının altında top varmış gibi düşün zıplatıyor işte:) yani eğlenceli bir spor ayakkabı ama

mesele acaba eklemlere zarar verirmi sonuçta doğal olmayan bir enerji yüklüyorsun eklemlere

• basketbolcuların kullandğından değil adam zıplıyor ayakkabıyla takla atıyor havada yada o kadar profesyonel olmasada bir iki metre ileri zıplatıyor :)

• senin bahsettiğin çok farklı o zaman:)onlar ayağa zarar verir bencede

• Hiç deneme,insanın hareketlerini kontrolu zor olur,ha paten denemişsin ha zıplayan ayakkkabı,sağlıgını düşünüyorsan uzak dur derim,

1|0
    0|0
    • yani tabi bir alışma safhası olur paten gibi bişi :)

• evet, yine de dengeyi bulmak önemli,çok dikatli olmak lazım,her zaman ayaklar düz basarsa sorun olmaz,

• http://ziplayanayakkabi.web.tr/ bu siteden satın aldım.
    Bostancı sahilde bazen kullanıyorum çok'da zevkli oluyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=RICbBIFIZBc
    Youtubede bu videoyu'da izleyebilirsiniz.

1|1
    0|0
  • denemedim ama merak ettim baya :) fiyat bakarken 1dahasoyle. com da uygun bulmuştum. Deneyen varsa yorumları dinlemek isterim

0|0
    0|0
  • sen perfect stepsi dene.

1|0
    0|0
  • Ne işe yararmış o zıplama ayakkabısı?

1|0
    0|0
    • ya işte yaptığı bişi yok sadece sporu eğlenceli kılsın maksat

• denemedım

0|0
    0|0
  • deneyemedik sizin gibi zengin değiliz sosyete kızı

0|0
    0|0
    • bende denemedim bende normal bütçeye sahibim :) ama bir zıplayan ayakkabı hayal etmişim çok mu

• hadi yeter sıkılmaya başladım iltifat istemiyorum yalancıktan olduğu anlaşılıyor

• tm moruk sen ne istiyosan:D

• Çok fena zıplatıyor, arkadaş geçen hafta bir zıpladı hala gokyuzunde inemedi yere

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok çılgın bence harika ama uzun vadede sıkıntı çıkartabilir diye düşünüyorum denedim çok zevkli, birde adam ne demiş bak :)

0|0
    0|0
  • funnyjumpclub. com dan zıplayan ayakkabı ile ilgili videoyu izleyebilirsiniz ;)

0|0
    0|0
  • denemek eglenceli olurdu

1|0
    0|0
  • denememek en iyisi

1|0
    0|0
Yükleniyor...