Askerde kilometrelerce yürürken ayaklarınız ne durumdaydı?

Askere gitmiş olanlar bi bakın hele

botlarla kmlerce yürüyorsunuz ayaklarınız ne durumdaydı o zamanlar, yürürken ayaklarınız çok terleyip acımıyormu, ayak hastalıkları oluyormuydu, daha askere gitmedim ona göre tedbirimi alayım

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bak arkadaşım botla kilometrelerce yürüyen çok nadir bulursun komando olması bile yetmez ama ben sunu açıklayım ayağın terleyecektir şimdi bir sır vereyim :) kızların kullandığı molped al kanatlılardan botun içine ser teri çeksin biz sırtımızda kilolarca yük artı şarjörler silah işte o kilometrelerce yol dediğin şekilde giderdik ayakkabını çıkardığında güzelce yıka pudra ile ovala vazelin al ellerine bşka arko falan sürme ayakkabı içinde yds den başka alma derim şansın olursa ve kilidin olsun kilitle çalmasınlar başka birinin ayakkabısını giyersen mantar olur daha çok var ama merak edersen mesaj at yardımcı olurum

0|0
    0|0
    • sakarya fıratta duymuştum o molpet dalgasını

• birde gider iken ayak bileğini koruyacak bileklik tarzında bir şeyler al engebeli taşlı yerlerde koşar iken burkulur kırılmaya kadar gider

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Ne tedbirinden söz ediyorsun :) Kafanın üzerinde mermiler uçuşurken ayağının terine bakabileceğini mi düşünüyorsun ? Yok ben öyle ortama girmem deme şansın yok, askerliği yapacağın yer karpuz gibi seçeceğin bir yer değil , seçileceğin bir yer olur ve gereği neyse ya yapar yaşarsın ya da yapmaz ; ya yatarak şerefinle dönersin ya da dikine yürüyerek ama şerefini orada bırakarak dönersin.

Bu kadar basit.

0|0
    0|1
    • her ortama gireriz merak etme gardaş

Yükleniyor...