İç bacaklar nasıl eritiiliyo bilen varmıı?

Tek fazlalığım iç bacaklar ya :( Nasıl ertcem bilenler yardım edeblirmiiiiiiiiiiiii

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba
    Bayanlar genelde en fazla basen bölgesinden kilo alıp, verirken de en az oradan verirler. Maalesef tek bir bölgeden yağ kaybetmeniz mümkün değildir Bunun dışında genetik olarak bacak/basen bölgeniz üst bölümünüze göre kaslı da olabilir ve bu yüzden büyük duruyordur.
    Ancak iyi tasarlanmış bir antrenman+beslenme programı ile gerek yağ verme gerekse orantı açısından isteğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.
    www.bodyfitnesshocasi.com
    “Makalelerim” başlığından konuyla ilgili veya ilginizi çekebilecek diğer yazılara bakabilirsiniz.
    SAYGILAR

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benimde iç bacak sorunum var ve hala kurtulamadım onun dışında bacaklarım ince kilomda normal çok yardımcı olamicam ama söyliyim bölgesel hareketler daha çok iç bacak kaslarını çalıştırmak için yağları yakmak için değil yani. Onun için koşu kardiyo veya bisiklet sürebilirsin ben kardiyo yapıyodum ve bisiklet sürüyodum biraz etkisi oldu ama bırakınca yine eski haline döndü

0|0
    0|0
    • dimi ya :(

• Ben her hafta 3 gün yarım saat bisiklet sürüyorum ama hala ortası gitmedi abur cubur da yemiyorum sen bulabildin mi bir çözüm 🙈

• benim gitti ya azcık kendiliğinden. D

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 1

• Bacaklarını 60-70 derecelik açı kadar havaya kaldır ve 15-20 saniye beklet. 15-20 kez yap her gün.

0|0
    0|0
Yükleniyor...