Spora yeni başladım, ancak tek bir şınav bile çekemiyorum ulan. imdaaaaat?

43 kilo bir kızım sporla hem düzgün kilo almak hem kaslarımı güçlendirmek istiyorum. Belli antrenman hareketlerim var ancak sıra şınava geldiğinde ben pert. Ne gibi alıştırmalarla başlayabilirim kol kaslarım sanırım ben taşımıyor :(

Güncellemeler:
Kol kaslarımı nasıl güçlendirebilirim?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Dizlerinin üstünde çek iki hafta. Sonra normalini çekebiliceksin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• canım sımdı sana sole solıyım sınavı tam olarak çekemiyorsan ayak üstü duvara kollarını uzatıp ileri geri sınav pozizyonunu dene eger o da kolay gelirse herhangi bir sandalye veya sehpaya ellerini dayıyarak çekmeye çalış dizlerinin üstünde çekveya öyle öyle alıştır kendini sonra yerde düz bir şekilde çekersin bende senin gibiydim başta ama şu an 4 parmagımın üstünde çekiyorum

0|0
    0|0
  • Her insanın kolu kendini taşır. Öncelikle sporu vücudun için değil ahlakın disiplinin ve kendine güvenin için yap!

0|0
    0|0
  • :D her saat basi 1 tane cek sonra 2 ye cikar..

0|0
    0|0
    • Kol kaslarımı güçlendirmem lazım sanırım 😄

• Şınav esnasında benim vücudumu aşağı indirip kaldıran şey kollarım ya, ben onu yapamıyorum işte

• Gün icersinde evde vs. Ara sıra yapmaya calis.. saatte 1 tane yaparak zaman icersimde arttira bilirsin..

• Şınav vaziyeti al ve dayanabilediğin kadar o şekilde bekle kolların titreyecektir ama sen dayanmaya çalış 1 hafta sonra çekmeye başlarsın ama 2 ama 3 çekersin

0|0
    0|0
  • Kol kası çalışmaları yap bilek çalışmaları yap

0|0
    0|0
  • Dizlerinin üstünde şınav çekmeye çalış bir süre sonra göreceksin farkı

0|0
    0|0
    • Ya şimdi bana onu dediler, ama şınav pozisyonunda dimdik iniyo vücut diz üstünde nasıl olacak?

• aynı şekil durucaksın ama çok uzatamadığın için biraz daha dikileceksin muhtemelen ama ağır yük ortadan kalkmış olacak bir süre öyle devam ediceksin sadece boyun kısaymış gibi düşün

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...