BB krem kullananlar bilenlerr :)

merhaba arkadaşlar ben make up ' ın fondötönünü kullanıyodum . Fondötön bitti bende niveanın bb kremini gördüm . Onu almayı düşünüyorum . Cildim de ufak tefek sivilceler var kapatma özelliği falan nasıl kullananlar veya bilenler varsa özelliklerini yazar mısınız ? :D Birde fiyatını söylerseniz sevinirim :) ...

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Kaliteli bir ürün almalısın Missha(Türkiyede 90 TL gibi ucuk bir fiyatı var) gibi yoksa digerleri pek iyiy degil

Yüzü beyazlatıyor acık bugday tenli oldugum için bu benim için bir avantaj seviyorum

iyi bir ciltkoruyucu

yüz kapatmada iyi ancak cok fazla kapatıcılık özelligi yok

2|0
    0|0
    • uuu çok pahalı alamam :D

• teşekkürler benden sana +1 :)

• ben tesekkur ederim :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence Çok iyi Yüzün pırl pırıl oluyor Ama bişe sürdügün belli bile değil krem gibi ama yuzune renk gelio

0|0
    0|0
  • ıyı ne guzel hayrlı ugurlu olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben de nivea'nın bb kremini kullanıyorum, normalde fondoten kullansamda haftada 1kez falan biraz cildim nefes alsın diye bb krem tercih ediyorum. 20lira civarı olabilir emin değilim fiyatından.memnunum ben ama ten rengim oldukça açık renkli bir nemlendirici gibi 1ton koyulaştırıyor diyebilirim

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • niveanın hiçbir ürününden memnun kalmadım

0|0
    0|0
  • hımm hem nemlendirici hem fondöten ben kullanmadım ama ikisi bir arada deyince zaten bi soğudum. Zira hangi cilt tipi için o nemlendirici :) Ben maybelline affinitone fondöten kullanıyorum uzun zamandır. Fiyatı 17-18 tl civarında su bazlı galiba sürünce yağlı bir his vermiyor sanki pudra kullanmış gibi hissediyorum. Memnunum yani yağlı olmadığından sivilce de yapmıyor. Tavsiye ederim. Ama bb krem kullanıp memnun kalırsan bende denerim:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...