Insanları dış görünüşe göre yargılar mısınız?

bazen bende yaparım ama bundan rahatsızlıkta duymuyorum değil. sizler insanları buna göre yargılar mısınız?

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Kendimde çok güzel giyinen,süslenen biri değilim zaten kıyafete,makyaj malzemesine çokta para harcayamam.Bunu bildiğim içinde insanların dış görünüşünü yargılamam.Çünkü biliyorum ki herkes güzel giyinmek ister,güzel veya yakışıklı görünmek ister ama maddi açıdan durumu iyi olmayan biri için çokta seçenek yoktur.Bu yüzden ne olursa olsun karşımdakini dış görünüşe göre yargılamam hepimiz Allah tarafından yaratıldık.Allah'ın yarattığı birine nasıl ben çirkin diyebilirim.

Ama ne yazık ki herkes böyle düşünemeyebiliyor.Güzel bir kız veya erkek gören kişi hemen onunla konuşmaya çalışırken normal ölçüde bir güzelliği olan,çokta dikkat çekici olmayan birinin yüzüne bile bakılmıyor.

0|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ulen kimse önem vermiyorsa niye herkes güzellikle ilgili sorular soruyo ! 7 milyar insanda 70 tane ya çıkar yaçıkmaz herkes önem verir dış güzelliğe ama herkesin zaevki bakşa. dış güzellikten kastım sadece saçı sakalı değil bir bakışta dış görünüştür. aşkta bu değilmidir zaten bazen bir bakış bazen gülüş. bırakın ortak güzeller yakışıklılar aramayı herkes tatlı sevmez ki arkadaş

0|0
    0|0
  • Çok üzgünüm ama evet...

0|0
    0|1
  • kezban diye az dalga gecmediler içim yosun tuttu aglamaktan şimdi ben de insanları yargılıyorum .. kezbansam kamiller

0|0
    0|0
  • evet bazıları çok itici geliyor elimde değil :)

yapmam diyende yalan söylüyordur birine bakıpta itici yada gıcık diye düşünmeyen var mı hiç (ülkemizdeki ne bakıyon lan kavgalarınıda göz önüne alırsak)

0|0
    0|0
  • yrgılarım genelde dusundugum gbı ckıyolar

0|0
    0|0
  • bazen yaparım ama doğru çıkıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Dış görünüşe göre yargılamak hoş değil ancak kendini yargılanacak hale getirmek de hoş değil. Bazıları dış görünüşleriyle insanlara mesaj veriyorum, mesajımı alın durumundalar. Onların malzeme vermesi işin temelinde yatan sebep.

0|0
    0|0
  • beni yargılarlar ben bu durumu kafama takmam hayat cok güzel.:)

Hayır yargılamam

0|0
    0|0
  • asla !

0|0
    0|0
  • ben konuştuklarına ve yazdıklarına göre yargılarım, kurduğu cümlelere göre. Ne giydiği önemsiz, beynindeki giysiler önemli

0|0
    0|0
  • ben kesinlikle yargılamam yani sonuçta bu beni ilgilendirmez ama böyle kız-erkek tavlayacam diye insandan çok her şeye benzeyenleri tipi tipleri malesef eleştiriyorum

0|0
    0|0
  • Hayır yapmam ama karsıdakı çokta pis kokuyosa uzaklaşırım

0|0
    0|0
  • Yargılamamak gerekir gerçi ama bazen öyle insanlar görüyorum ki sanki dalağımı söküp karşımda yiyecekmiş gibi.Böyle düşündüklerimde çoğunlukla balici,kovacı çıkıyor.Şu ana kadar 2 kez yanıldım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...