Bu soygunculuk değil midir?

Arkadaşlar Ankara'da oynanacak olan Osmanlıspor-Fenerbahçe maçı bilet fiyatları inanılmaz pahalı. Misafir takım kale arkası 105 tl. Bu ne böyle yahu? FENERBAHÇEM Ankaraya gelsin diye gün sayıyoruz adamların bilet fiyatına bak. Çıldıracağım sinirden gerçekten. Ya kombine fiyatları 100 tl adamların. Yine de gidecektim maça ama dün gece bitmiş biletler. İşte bu bizim taraftarımızın mükemmelliğini gösterir. Tepki gösterip almasak inerdi belki fiyatlar. Ama biz böyle bir taraftarız işte. Harclığımızdan kısar Fenerbahçe'ye koşarız.

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ben senin yerinde olsam gitmezim maca

0|0
    0|0
    • Gidemeyeceğim zaten

• Ben sana olanlari diyorum. Kendi taraftar grubu Gfb ye Fenevbahçe benim babamin malı siz hepiniz pavali kopeklevsiniz diye bagiran bir baskana sahipsiniz halen yuzsuzluk yapiyorsunuz

• Abi zihniyetine bak! Fenerbahceden mi vazgecelim? Ki ben Unifebliyim gfbyi çok sevdiğim söylenemez. Ama benim için aslolan Fenerbahçedir. Aziz yıldırım bu sene bırakacak.

Erkekler Ne Diyor 7

• sen burada mac izlesen de kale arkası 105 lira
    Ayrıca büyük takımların macları olmasa kulüplerin cogu iflas eder
    para ordan kazanıyorlar genelde

0|0
    0|0
  • Hükümete seçim öncesi para lazım

0|0
    0|0
  • kadroya oranla fiyat normal ama oynanan oyun beş para etmez. fenere sağlam bir hoca lazım o kadroyu çekip çevircek hakkını vercek

0|0
    0|0
  • İyi de yeni mi farkediyorsunuz bunları 3 büyükler dışında bütün takımlar bunu yapıyor Başakşehirin yıllık kombineleri geçen sene 200-300 liraydı ama bir Galatasaray bir Fenerbahçe maçında birden tavan yapıyordu tek maçlık biletler.

0|0
    0|0
    • Her zaman Fenerin bilet fiyatı daha pahalı oluyo. Çok iyi takip ediyorum ben. Her sene gidiyorum. Ama yetti artık. Hırsızlık bu

• Her zaman Fenerin fiyatı pahalı olmuyor. Klüpler o düzenlemeyi bir çok kritere göre yaparlar. Son yıllarda bütün illerde Galatasaray biletleri daha pahalı olur çünkü Anadolu da Galatasaray taraftarının daha yüksek ve katılım oranı daha fazla olduğu için. Tipik fenerli hakkımız yeniyor moduna girmeyin hemen. O mantıkla bakarsan Şampiyon takımın en ucuz kombinesi 900 lirayken 2. takımın en ucuz kombinesi 1000 lira Şampiyon takımın en pahalı kombinesi 5.500 lirayken 2. takımın en pahalı kombinesi 7500 lira. Şampiyon takımın stadı Avrupa Elit Stadlarından biriyken 2. Takımın stadı o düzede değil. Asıl soyguncu kendi taraftarlarını soyanlar olmaz mı?

• Tamam o zaman şöyle söyleyeyim. Ankarada en pahalı biletler Fenerin. Oldu mu?

• Bu Türkiye'de ya Fenerbahçelisin ya da Fenerbahçe düşmanısın.

0|0
    0|0
  • gitmeyeceksn sende

0|0
    0|0
  • haklısın fenerbahçeye çok fazla bu para

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...