Spor yapan kişilerin size göre bir artısı var mıdır?

0|0
116|73

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Spor alışma döneminde pek çok kişiye zor gelse de kısa bir zaman içinde hayatlarının vazgeçilmez bir parçası haline geliyor. Spor yapmak bedenimizi güçlendirdiğinden, kendimizi daha zinde hissederiz. Daha geç yorulur, daha rahat odaklanırız. Yapılan spora göre de bize kattığı bedensel ve psikolojik yetenekler farklıdır. Örneğin dövüş sporları gibi sporlar her ne kadar dışardan bakıldığında şiddet içerikli görünseler de uzun süre yapan kişilerin zor durumlarda rahat karar alan ve öz güven sorunları yaşamayan ve sakin insanlar olduğu görülüyor. Her spor dalının kendine göre bir artısı vardır. Ve sporla uğraşan insanların vücutları daha biçimli ve normal insanlardan daha güçlü oldukları için daha cazibeli olurlar :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 115

• Evet spor disiplin ister ve bir kültürdür. Açıkçası benim hayatım boyunca hep ilgilendiğim bir spor oldu. Küçükken tenis oynadım 7 yıl, lisede profosyonel yüzdüm, sonra da salona yazıldım 6 yıldır yoga yapıyorum, zumba yapıyorum, 1 yıl oryantele gittim :D babamla her hafta squash oynuyorum her gün 1 saat beraber yürüyoruz derken hayatımda hep spor oldu ve buna zaman+ emek verdim ben. Dolayısıyla karşımdaki kişinin de bu emeği, evde yatmak varken poponu kaldırıp spora gitmenin zorluğunu anlaması ve benim kadar motive olmasinı isterim :)

1|1
    0|0
  • Aslında yok + sı

0|4
    2|0
    • Neden ki

• Olmasa da olur. Sağlığı için yapıyor ise olabilir ama sırf gösteriş içinse hiç gerek yok.

• Gösteriş için yapanlar gerçekten akılsız

• Çooooook büyük bir artısı vardır.
    media1.giphy.com/media/XXdYrblFktCPm/200w.gif

0|1
    0|1
  • Evet var. Çünkü hem kendisine bakıyor hemde sağlık açısından çok faydalı bişey yapıyor. Spor yapan insan hem sağlıklı hemde daha iyi bir fiziğe sahiptir o yüzden benim için bir adım önde :)

1|0
    0|0
  • bana göre kendisine saygılı insanlar ben taktir ediyorum açıkcası

1|0
    0|0
  • sağlam kafa sağlam vücutta bulunur. .

ama bazıları kafalarin yerini şaşırıyor. . o yüzden sporcularin artısi var sporcuklarin yok. .

yani benim için öyle.

0|1
    0|0
  • var tabi yaa

0|0
    0|0
  • Fiziksel anlamda spor yapan insanlar daha güzel görünür bu yüzden bu artıdır mesela

0|0
    0|0
  • hayır yoktur.

0|0
    0|0
  • Evet vardır.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Tabiki vardır öyle hantal biriyle olamam zaten

0|0
    0|0
  • Olmaz mı

0|0
    0|0
  • Olmasa da olur😏

0|2
    0|0
  • Var tabi, ne kadar saglikli yasiyorsa o kadar iyi beraber spor yapariz

0|0
    0|0
  • Tabi metabolizması daha sağlıklıdır, vücut dinçtir, dirençlidir.

0|0
    0|0
  • Var kendine bakan biri demekki

0|0
    0|0
  • Bilmem ki hic oturup dusunmedm

0|0
    0|0
  • burada gerek yok diyen hanım ablalar genelde mutfakta kek börek yiyen armut tipli kadınlardır büyük ihtimalle. Biz sporun faydasını +50 yaşından sonra görürüz yaklaşık 30 40 sene sonra bu hanım ablalar diz ağrıları çekerken biz dipçik gibi olucaz

0|0
    0|0
  • Spor yapmayan biri olduğum için benim açımdan bir artısı yok. Yapanı da tebrik ediyorum ben hep üşenbirim çünkü :)

0|0
    0|0
  • Tabii ki her zaman.

0|0
    0|0
  • Bana göre artışı yok kendine göre artışı olsun. Kim yapsa kendine yapar.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle, sevdicek de sporcu.

0|0
    0|0
  • Tabi ki vardır. Erkeklerde güç göstergesi gibi, kadınlarda da uğraş; bana göre. Zevkli oluyor :)

1|1
    3|2
  • Mutlaka var. Beyni daha hızlı işliyor bence fazla üşümez hastalanmaz dinç olur daha genç görünür.

0|1
    0|0
    • Daha bir çok şey var aslında

• Aynen ekran kirliliği yapmak istemedim. Ablam sporcu, artıları görüyorum.

• Sabah herkes uyurken kosuya cikan erkek milyon adim ondedir. Sporun her turlusunu yapabolir halosaha maci bile benim icin cekici (kalpli goz)

0|0
    0|0
  • Hayır yok

0|1
    0|0
  • Bakımlı olduğunu gösterir bu. Bakımlılık insana her zaman artı sağlar.

0|0
    0|0
  • Dikkat çekmek için değil de sağlık açısından yapıyorsa süper ama öğrendim ki bu alanda disiplin kazanmak da her babayiğidin harcı değilmiş, o yüzden vardır :)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    85

Erkekler Ne Diyor 72

• Sağa sola sataşmazlar işlerine bakarlar kötü alışkanlıktan uzak dururlar ama spor yaptıkları için kendilerini küçük dağların yaratıcısı gibi hissederler
    Geneli böyle badiciler hariç sporcular iyidir

1|1
    0|0
    • Havalanmalarını bende sevmiyorum

• Bana göre spor yapan kız bordo bereli yapmayan kız normal asker. d

1|2
    0|0
  • En büyük artısı sağlıklı olmak daha ne olsun...
    Yaptığın spor dalına göre ekstradan özellikler de kazanıyorsun. El göz koordinasyonu gibi, sabır gibi, bir çok ekstra mental yararlarıda var ayrıca...

0|0
    0|0
  • Yoktur, çünkü ben de yapıyorum

0|0
    0|0
  • Genetik açıdan doğacak çocuk daha sağlıklı olur. Zaten body building, fitness, crossfit bunlar temel olarak aynı, yağ yakıp kas elde etme amaçlı. Kondisyonu yükseltme amaçlı. Ben fitness a (body building ikiside hemen hemen aynı zaten) gidiyorum ama crossfit i tercih ederim ancak yakında yok

0|0
    0|0
  • Benim için yok.

0|0
    0|0
  • tabiki var

0|0
    0|0
  • Daha sağlıklılar

0|0
    0|0
  • Bana mı yapıyorlar sporu kendilerine yapıyorlar en büyük artısı kendilerine pek takmam ben

0|0
    0|0
  • spor yapanlar bence seçilmiş insan

0|0
    0|0
  • Anam veriyor oklavayı baklava yapıom :D

0|0
    0|0
  • benim içinbir artısı yok.

0|0
    0|0
  • Artısı var evet.

0|0
    0|0
  • Kendini seven insanı severim

0|0
    0|0
  • Benim gözümde yok.

0|0
    0|0
  • Elbette spor yapan insanın yapmayan insana karşı bir çok artısı var. En basiti yürüyüşte bile hız farkı vardır. Vücut, daha esnek ve kıvrak olur spor yapanın. Ama spor yapmayan kişi, iki rekat namazı kılarken bile zorlanır orası burası ağrır. :)

0|0
    0|0
  • bazan cok da onemlı degıl ama fit olmalarının artısı var tabıkı
    dıs gorunusunu begenmedıgın bırısıyle tanısmak ıstemeyebılırsın

0|0
    0|0
  • Çok fazla artısı vardır.

0|0
    0|0
  • var tabi.

0|0
    0|0
  • Yok valla herkes aynı :D

0|0
    0|0
  • herhangi bir +'sı olmaz gözümde..
    neticede bana spor yapmıyor kendine spor yapıyor..

0|0
    0|0
  • Kendıne + sı var o yeter.

0|0
    0|0
  • Sağlıklı yaşam, fiziksel görünüm, özgüven vs. gibi artıları vardır.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle. Tabi sporu kendisi için yapanlardan bahsediyorum.

0|0
    0|0
  • Bir değil, bin arıtı sı vardır
    Spor ile uğraşanlara karşı
    Çok sevilirler
    Çok güvenilirler
    Çok güçlüdürler
    Çok cazibelidirler
    ... ben bin dedim ama bu birkaç bine kadar çıkar

0|0
    0|0
  • Spor yapanlar bir kere kötü alışkanlıkları yoktur. iyi ve düzgün beslenirler, vücutları dirençli olur, kolay hastalanmazlar, yani her türlü gömerler :D başkası 65 yıl yaşarsa bunlar 80 yıl daha uzun yaşarlar :D

0|0
    0|0
  • Benim için yok adamım

0|0
    0|0
  • Hayır yoktur karakter daha önemli.

0|0
    0|0
  • Spor yapan insan hem sağlıklıdır hem vücudu güzeldir hem disiplinlidir.. Ama insan ilişkilerinde bunların + bir adım olduğunu düşünmüyorum.. Bireyin kendisi ile alakalı bir durum... Ben sporu sevdiğim ve yaptığım için spor yapanı da severim..

0|0
    0|0
  • Miletin imrenerek bakmasi cok hosuma gidiyo 😂

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    42
Yükleniyor...