Spor yapan kişilerin size göre bir artısı var mıdır?

0|0
11673

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Spor alışma döneminde pek çok kişiye zor gelse de kısa bir zaman içinde hayatlarının vazgeçilmez bir parçası haline geliyor. Spor yapmak bedenimizi güçlendirdiğinden, kendimizi daha zinde hissederiz. Daha geç yorulur, daha rahat odaklanırız. Yapılan spora göre de bize kattığı bedensel ve psikolojik yetenekler farklıdır. Örneğin dövüş sporları gibi sporlar her ne kadar dışardan bakıldığında şiddet içerikli görünseler de uzun süre yapan kişilerin zor durumlarda rahat karar alan ve öz güven sorunları yaşamayan ve sakin insanlar olduğu görülüyor. Her spor dalının kendine göre bir artısı vardır. Ve sporla uğraşan insanların vücutları daha biçimli ve normal insanlardan daha güçlü oldukları için daha cazibeli olurlar :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 115

• Tabii ki her zaman.

0|0
    0|0
  • Evet spor disiplin ister ve bir kültürdür. Açıkçası benim hayatım boyunca hep ilgilendiğim bir spor oldu. Küçükken tenis oynadım 7 yıl, lisede profosyonel yüzdüm, sonra da salona yazıldım 6 yıldır yoga yapıyorum, zumba yapıyorum, 1 yıl oryantele gittim :D babamla her hafta squash oynuyorum her gün 1 saat beraber yürüyoruz derken hayatımda hep spor oldu ve buna zaman+ emek verdim ben. Dolayısıyla karşımdaki kişinin de bu emeği, evde yatmak varken poponu kaldırıp spora gitmenin zorluğunu anlaması ve benim kadar motive olmasinı isterim :)

1|1
    0|0
  • Aslında yok + sı

0|4
    2|0
    • Neden ki

• Olmasa da olur. Sağlığı için yapıyor ise olabilir ama sırf gösteriş içinse hiç gerek yok.

• Gösteriş için yapanlar gerçekten akılsız

• Çooooook büyük bir artısı vardır.
    media1.giphy.com/media/XXdYrblFktCPm/200w.gif

0|1
    0|1
  • Evet var. Çünkü hem kendisine bakıyor hemde sağlık açısından çok faydalı bişey yapıyor. Spor yapan insan hem sağlıklı hemde daha iyi bir fiziğe sahiptir o yüzden benim için bir adım önde :)

1|0
    0|0
  • bana göre kendisine saygılı insanlar ben taktir ediyorum açıkcası

1|0
    0|0
  • sağlam kafa sağlam vücutta bulunur. .

ama bazıları kafalarin yerini şaşırıyor. . o yüzden sporcularin artısi var sporcuklarin yok. .

yani benim için öyle.

0|1
    0|0
  • hayır yoktur.

0|0
    0|0
  • Evet vardır.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Tabiki vardır öyle hantal biriyle olamam zaten

0|0
    0|0
  • Var kendine bakan biri demekki

0|0
    0|0
  • Fiziksel anlamda spor yapan insanlar daha güzel görünür bu yüzden bu artıdır mesela

0|0
    0|0
  • burada gerek yok diyen hanım ablalar genelde mutfakta kek börek yiyen armut tipli kadınlardır büyük ihtimalle. Biz sporun faydasını +50 yaşından sonra görürüz yaklaşık 30 40 sene sonra bu hanım ablalar diz ağrıları çekerken biz dipçik gibi olucaz

0|0
    0|0
  • Olmasa da olur😏

0|2
    0|0
  • Var tabi, ne kadar saglikli yasiyorsa o kadar iyi beraber spor yapariz

0|0
    0|0
  • Bana göre artışı yok kendine göre artışı olsun. Kim yapsa kendine yapar.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle, sevdicek de sporcu.

0|0
    0|0
  • Tabi ki vardır. Erkeklerde güç göstergesi gibi, kadınlarda da uğraş; bana göre. Zevkli oluyor :)

1|1
    3|2
  • Kızlar Devam
    95

Erkekler Ne Diyor 72

• Sağa sola sataşmazlar işlerine bakarlar kötü alışkanlıktan uzak dururlar ama spor yaptıkları için kendilerini küçük dağların yaratıcısı gibi hissederler
    Geneli böyle badiciler hariç sporcular iyidir

1|1
    0|0
    • Havalanmalarını bende sevmiyorum

• Bana göre spor yapan kız bordo bereli yapmayan kız normal asker. d

1|2
    0|0
  • En büyük artısı sağlıklı olmak daha ne olsun...
    Yaptığın spor dalına göre ekstradan özellikler de kazanıyorsun. El göz koordinasyonu gibi, sabır gibi, bir çok ekstra mental yararlarıda var ayrıca...

0|0
    0|0
  • Genetik açıdan doğacak çocuk daha sağlıklı olur. Zaten body building, fitness, crossfit bunlar temel olarak aynı, yağ yakıp kas elde etme amaçlı. Kondisyonu yükseltme amaçlı. Ben fitness a (body building ikiside hemen hemen aynı zaten) gidiyorum ama crossfit i tercih ederim ancak yakında yok

0|0
    0|0
  • Daha sağlıklılar

0|0
    0|0
  • Benim için yok.

0|0
    0|0
  • tabiki var

0|0
    0|0
  • Elbette spor yapan insanın yapmayan insana karşı bir çok artısı var. En basiti yürüyüşte bile hız farkı vardır. Vücut, daha esnek ve kıvrak olur spor yapanın. Ama spor yapmayan kişi, iki rekat namazı kılarken bile zorlanır orası burası ağrır. :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle. Tabi sporu kendisi için yapanlardan bahsediyorum.

0|0
    0|0
  • Bana mı yapıyorlar sporu kendilerine yapıyorlar en büyük artısı kendilerine pek takmam ben

0|0
    0|0
  • spor yapanlar bence seçilmiş insan

0|0
    0|0
  • Anam veriyor oklavayı baklava yapıom :D

0|0
    0|0
  • benim içinbir artısı yok.

0|0
    0|0
  • Kendini seven insanı severim

0|0
    0|0
  • Benim gözümde yok.

0|0
    0|0
  • bazan cok da onemlı degıl ama fit olmalarının artısı var tabıkı
    dıs gorunusunu begenmedıgın bırısıyle tanısmak ıstemeyebılırsın

0|0
    0|0
  • Sağlıklı yaşam, fiziksel görünüm, özgüven vs. gibi artıları vardır.

0|0
    0|0
  • var tabi.

0|0
    0|0
  • Spor yapanlar bir kere kötü alışkanlıkları yoktur. iyi ve düzgün beslenirler, vücutları dirençli olur, kolay hastalanmazlar, yani her türlü gömerler :D başkası 65 yıl yaşarsa bunlar 80 yıl daha uzun yaşarlar :D

0|0
    0|0
  • Hayır yoktur karakter daha önemli.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    52
Yükleniyor...