Bir imkan verildi size ve 50 yaşınızdaki halinizi gördünüz... Hadi len öyle şey mi olur!

bir imkan verildi size ve 50 yaşınızdaki halinizi gördünüz.ölü haldesiniz,çökmüş ve yıpranmış.bu halinizi gördükten sonra ne gibi önlemler alırdınız ?

Güncellemeler:
arkadaşlar 50 yaşınızdaki haliniz 60-65 yaşında görünüyor ona göre :):)

0|0
13|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• cildimi korurum en iyi şekilde bakrım hiç makyaj yapmam zaten... kendime dahada bakarım spor yaparım... abur cubur yemeklerden uzak dururum böyle şeylere dikkat edrim öyle işte :) hem her insan farklıdır bazıalrı 25-30 yaşındayken 40-50 gibi gözterebiliyor bazılarıda 40-50 olmaarına rağmen genç gösteriyor önemli olan bakım.. ve sğlıklı yaşamı tercih etmek sigara alkol gibi şeylerden uzak durmak .. :))

0|1
    0|0
    • günün anlam ve önemini belirten konuşma sananeşakerim'den geldi :):)

• evet çok samimi kesinlikle bayıldım aahh yok sende kalsın en iyi seçilmek değil niyetim sadece saçma cevapların en iyi seçilmesi sinir bozucu.. kendimi kastetmiyorum ama daha güzel cevaplar var

• yook anladım tabikide sei bende sinir oluyorum.saçma değil o kişinin verdiği cevap gayet güzel.yanlış anlamanı istemem biliyorum niyetinin en iyi cevap olmadığını.kusuruma bakma normalde böyle bir şey yapmam.şimdi senin sayende öğrendim ben sanıyorum ki iki tane seçebiliyorsun.değiştirmeden öyle olmuyormuş kaldı ondan sonra.taktiri sana bırakıyorum

• genclik fotolarımla gezerdim :)

0|1
    0|0
  • kendime her zamankinden daha iyi bakarım. cildimi korurum, yediklerime daha çok dikkat ederdim, kalbe iyi gelen otlardan içerdim. doğa ile içiçe olurdum. dertsiz tasasız bir hayat için çabalardım. hep derim ilerde çirkin, çökmüş bir yaşlı olmayacağım. inşallah dediğim gibi olur:)

0|0
    0|0
  • Artık bu başlığı görünce senin sorun olduğunu anlıyorum.Özdeşleşti seninle :)

0|0
    0|0
  • o nasıl bi başlık artist misin olum sen

0|1
    0|0
  • Kremler, ameliyatlar hahahah

0|1
    0|0
  • Olmuş ile ölmüşe çare yok deyola. Hiç bir önlem almam.

0|1
    0|1
  • daha özen gösterirdim kendime

0|0
    0|0
  • napcam hiçbişey yapmam :D

0|0
    0|0
  • sporlar yapardım o halde olmamak için nihahaha

0|0
    0|0
  • sonuçta 50 yaşımdaki halimi gördüm ne önlem alırsam alayım öyle olucağım için hiç bi önlem almam :)

0|0
    0|0
    • :):):)güzelde ya bir yolu varsa :):) seçimlerin seni yıpratmışsa ne olcak?

• yıpratabilir sonuçta ben 50 yaşımı gördüm ne yaparsam yapayım öyle olucam o yüzden kendimi hırpalamaya gerek yok :D

• Günde 5 saat spor yapardım.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...