Önümüzdeki yerel seçimlerde hangi partiye oy vereceksiniz?

Önümüzdeki Yerel Seçimlerde Hangi Partiye Oy vereceksiniz.Şıkkınız Aşağıda yoksa diğer seçeneği yoruma yazın.

• Adalet Ve Kalkınma Partisi
    27% (37)25% (27)26% (64)Oy Ver
  • Cumhuriyet Halk Partisi
    50% (69)41% (44)46% (113)Oy Ver
  • Milliyetçi Hareket Partisi
    18% (25)25% (27)21% (52)Oy Ver
  • Büyük Birlik Partisi
    2% (3)6% (6)4% (9)Oy Ver
  • Saadet Partisi
    3% (5)3% (4)3% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bdp 'yi niye koymamışın demişler.Ben bd^p'yi hiçbir şekilde muhattap almıyorum o yüzden koymadım .
Son yapılan anketlerde Ak Parti Chp Mhp ve Diğer partilere fark atmış.Doğru bir ankettir. Haber 7 nin sitesinden bakabilrsiniz. Chp,Ak Partiyi geçicek diyenler Rüya yazıp 7777 ye yollasınlar yani.Anca rüyalarında görürler. Kılıçdaroğlu ve chp grubu Sayın Başbakanın ve Ak Partinin elinin kiri dahi olamazlar.Çöpe attığı tırnak bile olamazlar o chpli zihniyetliler. Onlar önce yürüyen merdivenlerde doğru yürüyüp başbakana laf atarken başbakanı övmeyi düzeltip ,İzmirde chp belediyesnin yarım bıratğı
Metro inşaatını devam ettirsinler.Ulaştırma bakanlığı el atmasam chp nin yapacağı yok ...Ve bu gün yine haber 7 de okuduğum bir haberde chp li bir vekil istifa edip Ak Partiye geçiyor.Çok pişmanım diyor başbakanın elinden öpücem diyor.Tabi elinden öpmesin .Ama Allah herkese o vekil gibi doğru yolu göstersin..İşiiz Ghandi Kemale kaldıysa yandık

0|0
29|29

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 28

• muhtemelen chp

12|2
    1|1
  • Tabikide CUMHURİYET HALK PARTİSİ :)

9|7
    5|3
    • Rüyanızda görürsünüz...Gandhi yaz 7777 'ye gönder chp yi rüyanızda iktidarda görn

• sen ne saçmalıyorsun kındar bı ıktıdar dan bahsedıyorsun başta kalmak ıçın herturlu ıllegal işi yapıyorlar oy zamanı gorduk nasıl dalaverelerle oy topladınızı ulkenın içine ettiniz hala neyı savunuyorsun bu kadar kormusunz yoksa gerçekten vatan haınımısınz anlıyamıyorum sattınız ulkeyı peşkeş çektınız ona buna ulkenın borcunu ıkıye katladınız.işin içinden çıkılması zor duruma soktunuz ulkeyı hadı hepsını boşver pkk yla yapılan pazarlıkları kalleşlıklerıdemı gormuyorsunuz aklım almıyor

• O zaman hangi iktidar böyle hizmet yaptı,Soruyorum sana şimdi konuşturtma beni yapılan hizmetleri saydırtma körmüsün?

• Başındakileri pek beğenmesem de,

Atamın kurduğu parti. CHP

10|3
    2|2
  • şu işe bak ya 5 seçenekten 4 ü sağ biri sol parti .d CHP tabikide..

10|6
    5|2
  • ATAM izindeyiz ;) Cumhuriyet Halk Partisi. (bizim sülalenin hepsi)

12|5
    5|5
  • en iyi cevap neden " Akp " seçildi anlayamadım. Daha güzel cevaplar vardı. Soran gerçekten taraf tutuyor.

5|5
    2|1
  • Bu ne ya? Chpliler Akplileri eksilemis, Akpliler de Chplileri. Benimde bi fikrim var ama karsi taraftan kimseyi eksilemedim. Ayni dusuncede degilsiniz diye niye eksiliyorsunuz ki?

Ben sadece terbiyesizlesenleri eksileme taraftariyim, yoksa herkes fikrini söyleyebilmeli.

3|3
    6|3
  • Her şeyi geçtim de, neden CHP yazan kişilerin altına, akp ye oy verenler yorum atıyor? :) Sonra da %50 aldık, çekemiyorsunuz diyorlar :) Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu.

7|4
    1|1
  • chp tabikide

7|3
    0|2
  • mhp ye vereceğim.

4|4
    7|3
  • CHP atamın kurduğu parti atamın her zaman izindeyiz ama Ataturkün kurduğu gibi yönetseydi şimdiye böyle olmazdı durumumuz tutuklanan askerlere gelince varsa bir hata herkes bulsun cezasını bunu genelleyipte kimse askere hakarette etmesin BDP ye gelince bebek katillerine verilecek oyum olmaz asla en iyisini yapmış koymamıslar şıkka onlarda kim oluyorlar? MHP nerede ben göremedim bir türlü faliyetlerini AKP bir şeyler yapıyor ama bende anlamadım neyse zaten türkiyede yaşamadığım için hiçbirine vermem allah kolaylık versin size ne diyeyim

4|2
    0|1
  • bilemiyorum ama akp ye vermem herhalde :/

6|4
    2|1
  • : Cumhuriyet Halk Partisi

9|2
    0|1
  • bu soruyu soran biri öncelikle tarafsız olmalı boş konuşmayın kesin !

9|1
    3|2
  • Sonuna kadar; CHP

11|6
    6|2
  • hiçbiri bence ne akp ne chp ne mhp ne diğerleri Türkiye nin siyaset anlayışı bitmiştir. Biz imralının ayağına gidecek kadar şerefsiz miyiz diyen insan götünü yalıyorsa SİKTİRİN GİDİN NE SİYASETİ.

5|3
    1|1
  • akp yazan fazla çıkmaz anca ankete oy verir çünkü onların çoğu gizli akplilerden. boş kullanırdım fikrimi düşüncelerimi yansıtan herhangi bi siyasi parti yok şuan. ama chp daha yakın.

7|5
    5|6
  • AKP.yine en iyi onlar yönetiyo.idare ediyolar en azından

7|7
    11|9
  • Oyumu verdim

ama değişiktir ki burda en yüksek sonucu alan parti halk oylamalarında daha düşük çıkıyo

herkes chpye oy veriyosa kim bu akpye oy veren kesim ?

6|1
    0|2
    • çöplerden çıkan torba torba oy pusulaları seçim sayımı sırasında defalarca kesilip gelen elektrik.. bunların tesadüf olduğunu mu sanıyorsun =)

• akp yaptırdı başka kim olucak

• bu siteye yoğunluk olarak chp liler toplandığından olmasın ? :)

• isteyen istediğine oy vermekte özgürdür ben

adalet ve kalkınma partisine oyumu kullanacam

7|4
    7|8
  • Chp derler Akp kazanır nasıl oluyorsa artık içimizde sözde chp ciler çok demek ki : )

8|1
    3|1
    • ıllegal hıçbır şeyden kaçınmıyorlar aklı dengesı yerınde olmuyanları bıle topluyup oy kullandırıyorlar vb bısuru dalavere normal yanı

• vatana hızmet edenlerı ıçerı alanlara özgürlüğü kısıtlıyanlara yargıyı elene alanlara medyayı satın alanlara ulkenın parasını babasının parası gıbı harcıyanlara ataturku sılmeye çalışanlara cumhurıyetten ıntıkam almaya çalışanlara ulkenın butunluğunu bozanlara turbanın çarşafın onunu açanlara saygı duymuyorum duymucamda daha çoook yazabılırım buda NOKTA

• apo olayına değınmıyorum bıle

• CHP ye vericem.

3|3
    1|1
    • valla 1 değil 10 ekside alsam yinede chp ye vercem oyumu..

• ya bu taraflık niyeki böyle yani anlamadım sen ona oy veriyorsun o da başka birine . Ne var yani ? Artık bu ülkede fikirlerini söylemek de mi yasak oldu ? Kürt sorunu çözülsün zaten hemen içimizde bölünmeye başlarız çözecek bi şey kalmayınca. . .

• merak etme soran kişi senide muhatap alan yok..

• yazık bize hala akp diyenler var. ağlayacağım zaten genelkurmaylar tutuklanırken cok sinir olmuştum.

3|2
    1|1
  • kesinlikle chp

3|3
    1|1
  • hiç bi parti düzgün değil ama şimdiye kadar en çok ilerleme bence akp zamanında oldu. ama onunda çok hatası

0|2
    3|0
  • hiç bir fikrim yok.

2|1
    2|2
  • Ak Parti :)

3|3
    10|9
  • Adalet Ve Kalkınma Partisi tabii ki !

2|2
    10|7

Erkekler Ne Diyor 29

• alayınıza .aydım p.ne verenlere guluyorum sadece çok ıyı alternatıfler yok ama kişilere yonetime değilde chpye veririm

8|1
    2|1

9|5
    6|2

7|5
    6|3
    • Rüyanda görürsün

• Bunlar değilmi kubilayi şehit eden derviş mehmetin torunları o zaman ki yobaz akıl nesil ne ise şuan aynısını 2013 yılında olmaktadır.Bu dingiller bilmez alevi sünni kürt türk çerkez aynı cephede gögüs gögüse muharebe etti işleri güçleri fakiri ezip hakir görmek insanların fikirlerine çomak sokmak o yüzden takılmayın

• bunlar mezhep ayrımı yapan bide bunlara açılım getirenlerden. madem saygı duymcksın o anketide yapıp milletin fikirlerini aşağlamıcaksın

• haber kaynağının sadece haber 7 olması düşündürdü. ayrıca yarım kısaltma yapamazsın. ak parti değil akp olacak kısaltma. Bir de chp ye çamur atıyorsun ama ankaradayım ve yıllardır bitmeyen metroyu 6 aydır ulaştırma bakanlığı yapıyor. ankara büyük şehir kimde? AKPde. AKPyi bu kadar övüyorsun chp tırnağı bile olamaz diyorsun ama bir başka belediye örneği var. Türkiye'nin en başarılı belediyelerinden: Eskişehir.

Not: CHPli veya başka bir partili değilim. AKPde çalıyor, CHP gelse o da çalacak diye düşünüyorum.

1|2
    0|0
  • c şıkkı demiş olsam da vereceğim parti aslında hepardır.. zira son seçimler ve olaylara baktığımda hem chp hem de mhp akp ve abd hükmüne girmiş figüranlar gibi davranmaktadırlar.. ben artık ne chpye ne de mhpye oy veririm.. ha chpnin başına muharrem ince, mhpnin başına da oktay vural gelirse ikisine de verebilirim.. ama ne kemal kılıçdaroğlu ne de devlet bahçeli benim için adam gibi bir şey ifade etmekte.. d ve e şıkkını hiç düşünmüyorum ama a şıkkını okumanın bile anlamsız olduğunu düşünüyorum.. a ya oy verenlerin ya bilinçsiz bilgisiz adamlar yahut bundan çıkarı olan etik değerleri hiç olmayan ahlaksızlar olduğu kanaatindeyim..

1|0
    2|1
  • Adalet ve Kalkınma Partisi

6|1
    6|5
  • şu an için bir düşüncem yok izlemekteyim siyasetçileri ama akp ye oy vermeyeceğim kesin

5|0
    0|1
  • Site Chp ağırlıklı zaten.

4|1
    1|1
  • tabiki chp ülkeyi satanlara oy vericek değilim diğer koyunlar gibi

7|2
    3|0
  • CHP bu tur anketlerde silip süpürüyo ama REEL de bi TIK yok neden boyle oluyo acaba?

3|0
    3|3
  • yerelde her zaman chp. bu arada bdpyi koymaman saçma olmuş

5|1
    5|1
  • haber 7 nin haberi doğrudur diyen arkadaşa bi alkış alalım =)

0|0
    0|1
  • Durmak Yok yola Devam

1|1
    2|2
  • hiçbirine oyum yok...

4|0
    1|2
  • ampül eyidir hoştur.. adamlar çalışıyor yani şimdi allah için

4|2
    6|6
  • iyi yapmisin BDP falan yok iyi olmuss böglesii !

2|1
    0|1
  • soran yazık sana site chp ağırlıklı olunca tayyibin ülkeyi nasıl sattığını yedirememişin en iyi cevaba bak :DD özelleştirmemiş yerleri bırakırsa tayyib ülke biyere gidicek

1|0
    0|1
  • siyasette oy vermeye layık bir parti göremesem de akp ye atmayacağım kesin :)

4|2
    1|0
  • Vermiyorum hiç birine oy kullanmıcam .

1|0
    0|1
  • 3 milyon oy almış parti.sen muhatap alsan ne olur almasan ne olur...

1|1
    1|1
  • hiç birine akp yanımdan bile geçemez

3|0
    6|2
  • hepsi düzen partisi..geçen seçimde oduğu gibi reçeteli ilaç HEPAR a oyumu vereceğim..

1|0
    0|0
  • tek basına :D oy ortalaması az daha yuksek bı bıcımde :D

1|0
    0|0

0|0
    0|0
  • nasıl bir travma yaşadıysak şıkların sıralanışı bile bilinçaltımızda artık yer etmiş yıllardır olan belli Akp iktidar oldu Chp muhalefet oldu. Oy kime derseniz tabiki CHP sonuna kadar.

0|0
    0|0
  • f hiç biri diyorum,oy verecek bir parti yok artık

4|0
    1|1
  • aslında oy vermek yanlış hem seçimi kimin alacağıda belli... burada oylama chp göstersede sonuç belli...

2|0
    1|0
  • Milliyetçi Hareket Partisi

0|0
    0|0
  • AKP MHP CHP BBP sp bunların hiçbiri Amerika'dan izinsiz sıçmaya bile gitmezler neyin derdindesiniz

0|0
    0|1
Yükleniyor...