Böyle davranmasının nedenini anlamıyorum...

erkek arkadaşımla 9 aydır beraberiz gayet ciddi bir ilişkimiz vardı nişanlanmayı düşünüyorduk ancak son bir kaç aydır bana karşı soğuk ve ilgisiz davranıyor ayrılma aşamasına geldik karşılıklı konuştuk ve benden soğuduğunu eskisi kadar sevmediğini söyledi ama çok üzgündü telefonda ağlıyordu bu arada farklı şehirlerdeyiz, ayrılmaya da cesaret edemiyor.Ben de bunu anlamıyor hem soğuduğunu söylüyor hem de ayrılamıyor bu davranışını anlamıyorum özellikle erkek arkadaşlardan yardım istiyorum :((

Güncellemeler:
güncel

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• ben terk edildiğimde veya terk edilme aşamasına geldiğimde ilk başta anılarım geliyo aklıma.. ve bu anıları bi başkasıyla yaşamasını istemiyorum bu yüzden gerçekten seviyosam dönmesi için yeniden alevlenmemiz için elimden gelen her şeyi yaparım.. senin erkek arkadaşın da bunu göze alamıyo olabilir

1|0
    0|0
    • ama ben onu terk etmiyorum ki o ayrılıktan bahsediyor fakat onuda yapamıyor :(

• evet birden bire kestim mesajları ona karşı çok ilgisiz göründüm telefonunu açsam bile kısa bir süre konuştuktan sonra kapatmak istedim ve davranışları çok değişti, şimdi o üzülüyor :) ama bunu yaparken beynimde gerçekten bitirdim onu, beni kazanabilirse devam ederim yoksa bitecek diye karar aldım. sende dene mutlaka ve güçlü ol kendince kararlar al umarım seninki de düzelir canım :)

• ehehehe:) öğrencilerime bakın hele.p

Erkekler Ne Diyor 3

• Aklıma gelenler bir kaç farklı durum. A - Üzerinde aile baskısı var. birini buldular hayır diyemiyor..B-Senden istediğini alamadı. Ciddi olduğunu gördü, hem ağlarım hem giderim numarası çekiyor..Gidici..C- O yaşta biri çocuk değil ne yapacağına karar vermiştir...Defet gitsin..Oyuncağı olma..Doğru düzgün bir adam bul hayatını kur..

1|0
    0|0
    • gerçekten üzüldüğünü biliyorum ortak arkadaşımız var ondan haber alıyorum ruh gibi geziyormuş zaten bende sıkıldım seviyorum ama bana bu şekilde davranmasını hazmedemiyorum akışına bıraktım, bir de mesafe koymayı deniycem bakalım nolucak olmazsa da zorlamıycam zaten

• Cinsellik yaşandımı ? Ciddi ilişkide hepsi olur..9 ay nasıl geçti ?..

1|0
    0|0
  • bencede senin ayrılmanı istiyor. o zaman daha az üzüntü duyacak sanrım

1|0
    0|0
    • tek sorun benim fazla değer vermemmiş arayıp sormayınca anladım bunu 9 aydır hep ben alttan alıyordum onun her dediğini yapıyordum hata yapmışım 2 günlük kendimi geri çekme hareketimde bunu anladım :)

Kızlar Ne Diyor 2

• sanırıum sevgilini benim gibi bir yerlerini kaldırmışsın çok bişey sanmış kendisini yazık valla bize aynılarını benzerlerini yasıyorum tatlım ben bugün başladım burnunu sürtmek için sessiz kalıyorum arada yazıyorum ben yazmadıkça oda yazmıyor bakalım burakbırak0 ın dediği gibi burrnu sürtecek mi sende dene canım atma mesaj cok zor oluyor ama bu şekildede bilmezse kıymetini demekki sevmiyordur o zaman bizim bitirmemiz gerekli

1|0
    0|0
    • kesinlikle haklısın bir yerlerini kaldırdım hep ben alttan aldım aman o üzülmesin dedim ama en çok üzülen ben oldum burakbırakın taktiğini uyguluycam bakalım nolucak çok zor oluyor benim için çok acı çekiyorum onun için yaptığım onca şeyden sonra bu şekilde karşılık almak beni yıkıyor :(

• canım burak ın taktiğini sende denemelisin bende işe yaradı gibi :)

• gerçekten mi canım ben bir türlü yapamadım ama artık yapabilmem lazım::) neler yapıyorsun haber verdiğin içinde sağol canım

• canım sana söyliyimmi ... SEN ONU TERKETMESİNİ İSTİYOR yani senin bırakmanı bekliyor :=

1|0
    0|0
    • daha önce ben 3 kere ondan ayrılmak istedim aşırı tepki gösterdi hatta ağladı söylediğin şey benimde aklıma geldi ama bu şekilde düşününce emin olamıyorum

• yani mecbur kaldı belkide sana doğruyu söylemiyorduk blki

• oda olabilir tabi

Yükleniyor...