Aşık oldum lütfen yardım edin özellikle Erkek arkadaşlar..

Normalde aşka inanan biri değildim , ama dün herşey değişti bir insan hayatımın altını üstüne çevirdi , hiç çekinmeden gittim arkadaşlarıyla konuştum onlarda olabileceğini söyledi fakat o çok şıpsevdi bir insanmıs bugün birini sevmese bile yarın birini sevebileceğini söylediler çok kararsız kaldım lütfen yardım acaba beni sevse bile aynı anda başkasını sevebilirmi? lütfen yardım edin

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Cevap verecek misin sen? :((

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• büyük lokma ye büyük konuşma demişler. kendini kaptırmadan bir yokla derim en azından içinde kalmasın..

1|0
    0|0
  • Siz kızların sorunu bu Nerde Size değer veren aşık olan İnsan var yuzune bakmazsınız. Nerde Önemsemeyen Şıp Sevdi Ayran gönüllü var Aşık oldum sanırsınız... bırak Aşkını ilan etmek erkek işi Sen Sana En çok kim Değer verir En çok kim Sever. Aşkını Sana inandıranı ara

1|0
    0|0
    • Ama gerçekten ben onu çok sevdim asla bırakamam ki .s

• Tamam ozman sakın sevgini belli etme ama en yakın arkadaşı ol , Hatta erkek arkadasıymıs gibi takıl

Ama sevgini belli etme , o acaba hoşlanıyomuyum die kendi kendini sorgulasın , Çok iyi arkadas olursan erkekler Çok iyi anlastıkları çok yakın oldukları kızlara bişeler hissetmeye başlar. ama belli etmiceksin cepte gözüle bakmasın

• Ona kendinin farklı olduğunu bir şekilde hissettir , seni digerlerinden ayırmali sonra zamanla kendini sevdir eğer seni biranda severse zaten pek hayır gelmez eğer söylediklerimi yaparsan o erkek senden kopamaz ve bir başkasını asla sevemez :)

1|0
    0|0
    • Gerçekten olabilir mantıklı geldi çok teşekkür ederim tavsiyeniz için ..

• Rica ederim , inşallah herşey gönlünüzce olur

• sız sevgının ne oldugunu zannedıyorsunuz arkadaslar sevgı dedıgınız sey hemen olusacak bır sey degıldır.bellı bır surec ıster.onun gercekten sevgısını kaznırsan ben ıhtımal vermıyorum ılla kı ınsan oldugu ıcın arada baska guzel kızlar hosuna gıder ama konustugu bır kız oldugu ıcın eylemde bulunamaz

0|0
    0|0
  • adamı görmeden tanımadan ne diyelim ki şimdi :S ?

1|0
    0|0
  • ask acısı zordur yaa ıyı bılırım kendıne guven bıraz dayanmalısınız

1|0
    0|0
    • Bir erkek aynı anda iki kişiyi sevebilirmi ya yada bunu engellemek için bir tavsiyeniz varmI?

• Umarım öyle olur çok teşekkür ederim.. +1

• tsk ler ya ne demek sızın gıbı guzel bayanların derdını dınlemek zevk

• Aynı anda 5 kişiyi de sevebilir, bilemeyiz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Erkin koray sevince yi aç dinle :)

1|0
    0|0
  • abooo sen ondan uzak dur o çok şıp sevdi arkadaşları öyle demiş ama sen çok seviyorsan bir dene belki düzelir içinde yaşayamadıkların kalmasın :)

0|0
    0|0
  • yok be canım benim

1|0
    0|0
  • bence aynı anda iki kişi seven diye sacmalık olamaz aşık insan tek kişiye aşık olur

1|0
    0|0
Yükleniyor...