Lütfen.! 14 Şubat için Yardım Eder misiniz ? Kızlar :

2 yıldır bir ilişkim var bir hediye almak istiyorum hediyemin kalıcı olmasını istiyorum parfüm gibi bitince atınlan bir şey olmasın ve ailesinin haberi olmadığı için büyük boyutlu hediyelerde olmasın ne alsam karar veremedim dogum günün de gümüş bir kolye almıştım buranın Gümüş ü meşhur ve ilçe küçük bir yer...

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• bi defter al içine şu ana kadar yaşadığınız güzel unutmadığın şeyleri yaz ve devamını onun doldurmasını iste :)))

1|1
    0|0
    • kesinlikle bu çok kalıcı ve güzel bir hediye olur :)

• Mantıklı aslında ama vaktim yok valla sınav derdi var zaman şu an çok öenmli benim için bi üniverstiyei kazanalım bunu düşünebilirim aslında..

• eminim sürekli ders çalışmıyosundur dinlenmeye vakit ayırıyosundur o zamanlarda yapabilirsin bunu :) biraz fedakarlıktan zarar gelmez

Kızlar Ne Diyor 4

• Benim şimdiye kadar en hoşuma giden hediye bir bir koli dolusu çikolata çeşit çeşit fındıkli fıstıklı hatta koliye sığmayan büyük boyları büküp katlamış zorla tıkmisti hem çok güldüm hem çok mutlu oldum girdim çıktım çikolata yedim. kız kardeşimle yedik :-D biz ayrı şehirlerde olduğumuz için görüşemiyorduk kendi eldiveni ve parfümünü de bana göndermişti. Kullandım onun yeşil kocaman eldivenlerini :-)

0|0
    0|0
  • gümüş kalpli kolye yada yüzük bilezik olabilir taktıkça hatırlar seni

0|0
    1|0
    • bende bu tür şeyler düşünüyorum zaten başka bir şey gelmiyor aklıma

• hem kalıcı hemde güzel durur bide bitmez kızlar bu şeyleri çok severleer

• kullanıslı bişii al bizide daha fzla kıskandrma ..

0|0
    1|0
    • Kullanışlı ne alsam ki bu haftasonu almam gerekiyor zaten ygs hazırlanıyoruz vaktim yok fazla İnş. seninde akrşına iyi biri çıakr be diyim :)

• güzel bi ceket al sacma sapan kolye falan alıcaını bi ceket al, şık ama genc işi bişii olsun ..hem kullanıslı hemde eskisede saklayblr.. tskkr :D

• yüzüğe ne dersin hem taktıkça seni hatırlar ?

0|0
    1|0
    • Nasıl bi yüzük mesela

• narin ne çok kalın ne çok ince ona hitap ettiğinde en çok neyden hoşlanıyor ?

Erkekler Ne Diyor 1

• tüm 14 şubat soruları

YOKOLSUN !

:)

1|0
    0|0
Yükleniyor...