Size Türkiye liginde bir takımı yönet deseler hangisini seçerdiniz?

sadece 1 takım seçme hakkınız var ve istediğinizi seçebilirsiniz

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Beşiktaş veya Fenerbahçe olurdu. Ama maddi yönden Fenerbahçe daha avantajlı Beşiktaş'a göre. Beşiktaş'ı seçerdim gene de çünkü stadları güzel bir yerde bide her ne kadar Beşiktaşlı olmasam da siyah ile beyaz en sevdiğim 2 renktir.
    Borçları azaltırdım. Sponsor aramaya devam ederdim tozluklara bile sponsor arardım :D
    Kaleye Ospina'yı alırdım Arsenal'de iyice gözden düştü alınması kolay olur diye düşünüyorum.
    Defansa takviye yapardım stoperleri özellikle değiştirdim.
    Bide alabilirsem Celta Vigo'dan Nolito için ciddi hamleler yapardım yüksek maaş önerip almaya çalışırdım. Gomez ile iyi ikili olurlar. Türkiye'de vergi %15, İspanya'da %48 vergi oranı. Ben 4 milyon önersem %15 düşer Celta Vigo veya başka takım 4 milyon önerse İspanya'dan filan %48 düşer. Benim teklifim daha cazip ama takım büyüklüğüne göre seçim yaparsa kendi tercihi.

0|0
    0|0
    • galatasaray neden değil

• avrupadanda teklifler gelirdi milana falan giderdin belki

• Galatasaray'ı seçmem çünkü hem sevmiyorum hemde bir dünya borcu var kapatılması çok zor. Türkiye liginde yazıyordu soruda. Dünyayı kapsasa Liverpool'u seçerdim.

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe. Gavatları küme düşürür adaleti sağlardım

0|1
    0|0
    • izin vermezler kovarlar hemen seni ligin 3. haftasında

• Süper Ligin yayın gelirleri yarı yarıya düşer.

Kızlar Ne Diyor 5

• Beşiktaş. Canla başla çalışıp, çalıştırıp 3. Yaparım. Aksi olunca pişik oluyolar.

0|1
    0|0
  • Galatasaray efendm

0|1
    0|0
  • Gs tabii

0|1
    0|0
  • Fenerliyim ama besiktasi seçerdim.

0|0
    0|0
  • Sadece BEŞİKTAŞ

0|1
    0|0
    • bende beşiktaşlıyım yaaa snnle arkadaş olsam keşke

Erkekler Ne Diyor 3

• Feneri:))
    cekerem vallah ha ligden takimi!!
    Biz kustuk maca cikmiyoz;))
    Asker kacagi adam vatan millet sevgisi diyor ya:))) az sportmenlik ogretmek lazim sunlara

0|0
    0|0
  • Beşiktaşı seçip rakipleri gol manyağı yaparım

0|0
    0|1
  • Fenerli değilim ama şu fenerin başına geçsem o kadroyla şampiyonlar ligi yarı finali oynatırdım

0|0
    0|0
Yükleniyor...