Derbi hakkında düşünceleriniz ne?

Ulan fener yine hakemden götü kurtardı. siz ne diyorsunuz?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Alıştık.

1|1
    0|1
  • Kötü oynadığımız bir gerçek ama ofsayttan gol yiyorsun rakibine 2 kırmızı es geçiliyor bird penaltın verilmiyor Seyirciyi ve hakemi arkasına alan FB yine galip gelemiyor işin özü bu.

0|0
    0|0
  • Çok şanslılar gerçekten

0|1
    0|0
  • 5dk daha olsaydi gömerdik onlari sahaya zor kurtuldular elimizden

1|1
    1|1
  • Bir nesil buyudu bu bahanelerle 😂😂💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛

1|1
    0|1
  • İt ürür kervan yürür gençler bahane üretmeyin, kadıköye geldiğinde karı gibi top oynayan gs galibiyetten bahsetmesin.

0|0
    0|0
  • Bu fenerde ki balı kimsede görmedim diğer maçlarda da aynı hep 90+3 uzatma veriyorlar adamlar 90+5 de gol atıyor yok böyle bişey

0|0
    0|0
  • Tek sut attiniz

0|1
    0|1
  • Gtünü kurtardı diyoya birtane net pozisyonunuz yok biz pozisyonları değerlendirseydik 5 e giderdi o maç

1|0
    0|1
  • Ne derbisi ya Beşiktaş maclarnin keyfni vermiyoe

0|0
    0|0
  • #liderBeşiktaş
    Yemisim derbiyi..

0|0
    0|0
  • İnternet explorer gibisin. Geriden geliyorsun.

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 2

• Tamam hakem hataları vardı ama tüm suçu hakeme atmak da yanlış. Evet golleri ofsayttı, evet sneijderdan korktukları için saldırdılar adama hakem bir şey vermedi ama eğri oturup doğru konuşalım biz de berbattık. Volkan'ın bu kadar rahat oynadığı maç var mıdır acaba? Volkanı göremedik ya. Umut'tan bir şey beklemek zaten saçmalığın daniskası. Hadi ona da kızamayız top ona gelemiyordu ki. Orta sahamız ileri pas atmayı beceremiyor. Orta sahamız yol geçen hanı gibi. Selçuk ve Bilal yüzünden ilerleyemiyoruz hep geri hep geri.
    Bence biz Muslera'mıza dua edelim ki fark yemedik...

2|0
    0|2
  • Hakemden ziyade hamza hocaya kizdim o gun, denayer ve rodriyle baslasak durum boyle olmazdi, 60 a kadar casper gibi dolandik sahada. Ustune kadikoy baskisi ve hakem demeye degmeyecek karaktersizin hatalari da eklenince olcanin golu rüya gibi geldi sahsen. pereira fenerde kalirsa, biz bu feneri arenada mahvederiz ama simdiden sabirsizlaniyorum :)

2|0
    0|0
Yükleniyor...