Workout la ilgili?

Dambıl kaldırırken kolları çok yoruyorum galiba ve 30 tane 15 kg dan sonra hemen nizami sınav çekiyorum 15 tane böyle 2 -3 set yapıyorum. ve hergün üzerine dah fazla koyuyorum. su günlerde kollarım bayağı ağrımaya başladı. trıcepsle özellikle çok ağrıyor bu antrenmanlara ara vermelımıyım? Ne yapmamı onerırsınız?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Günlük çalışmamalısın. Biceps gibi küçük kasların dinlenmeye ihtiyacı var.1 gün çalış 1 gün dinlendir oraları.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 1 gün arayla devam et, setlerini azaltma tam tersi arttir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ağrı yapıyor olması yaptığın şeylerin işe yaradığının göstergesi Devam et hatta 7 Günde 1 Sekme yukarı çekmen gerek

0|1
    0|0
  • Aşırı tekrarlarla sık sık çalışma, ağırlık tamam onun ayarını çekersın fazla tekrarla yormadan çalış zaten fazla tekrarların bı faydası olmuyo.

0|1
    0|0
  • Spora giderken haftada 3 gün gidiyordum gitmedigim günlerde kendimi fazla yormıcak şekilde çalışıyordum ileriye dönük ise spor olarak çalış ne kadar çalışırsan okadar ii olur vücut kaslar alışınca sorun olmaz

0|0
    0|0
  • 1 Gün aralar ile sporuna devam et kendini fazla yormamaya çalış kaslarını dinlendir 15 kg gereksiz 8 kilo ile ideal bir şekilde çalışmanı öneririm sonra sakatlıklar yaşayabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...