Didier Drogba'nın Galatasaray a Geri Dönmesini İstermisiniz?

Şaka yapmıyorum. Galatasaray Drogba yı sezon sonuna kadar transfer etmeli. Drogba ya yaşlı falan demeyi bırakın artık bulacaksanız başka bahane bulun. Drogba şu haliyle bile Burak ve Umut u gölgede bırakır. Tabi Hamzaoğlu ve yönetim sezon başında Burak tan daha iyi bir golcü alamayız diye bir kural getirdiler, ama biz böyle bir kural tanımıyoruz.
Drogba nın ceza sahasında olması bile rakipler için bir tehlike. Tıpkı Sneijder gibi. Drogbanın gitmesini hiç istememiştim. Tıpkı Melo gibi ama malasef bazı değerler kolay harcanıyor gelenlerde onların yerini dolduramıyor.
Siz bu sahneyi tekrar yaşamaya varmısınız? Yoksa boş kaleye gol kaçırdıktan sonra suratını büzen forvetleri izlemeye devammı etmek istiyorsunuz? Karar sizin.
Didier Drogba'nın Galatasaray a Geri Dönmesini İstermisiniz?

0|0
310

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Drogba bu yaşında Türkiyedeki belkide bütün forvetleri geride bırakır adı yeter Drogbanın gelse isterim ama maliyette önemli şu ara istediği ücreti vermede sıkıntı yaşarız ama şu bir gerçekki sağlam bir forvete ihtiyacımız var.

0|1
    0|0
    • Sezon başında yönetim saçmalamayı bırakıp doğru hamleler yapsaydı sıkıntı yaşamazdık. Devre arasında Drogba iyi bir seçenek Adebayorda alınabilir ama dengeleri bozar diye istemeyebilirler.

• Dostum dengelerden kasıt maliyet çok maliyetli transfer yapamayız ucuz ama kaliteli bir forvet almalıyız.

• Ben pek bu maliyet olaylarına inanmıyorum. Sezon başında bonservissiz alınabilecek bir sürü forvet forvet vardı. Yıllık 2 ya da 2.5 Milyon verdiğin takdirde o forvetler alınabilirdi. Yani o parayıda veremiyorsak kulubu kapatalımki İngilterede maaş alamayan adama imza parası+700 bin Euro veren ya da Sabriye rekor zam yapan bir takım o parayı verebilirdi. Biz illaki İbrahimoviçi alın demedik. Hamzaoğlu Gomeze 9 Milyon istiyorlar durumumuz olsa o parayı verir alırız dedi Beşiktaş adamı nerdeyse bedavaya aldı. Yani sorun maliyet değil sorun bu adamların iş bilmemeleri.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Isterdm ben

0|1
    0|0
  • Galatasaray formasıyla Golden Foot (Altın ayak) ödülünü almıştı.

Real Madrid'i yendiğimiz maçta topuk golü atmıştı.

Süper kupa finalinde Fenerbahçe'ye kafayla şut atmış kupayı biz almıştık.

O bir efsane Drogba'yı unutmayacağız.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• drogba amerikaya kapat atmış, sence gelir mi? :D

0|0
    0|0
  • hayır lugano fenere dönsün

0|0
    0|0
  • gelirse hayır demem

0|0
    0|0
  • Neden gitmişti o adam?

0|0
    0|0
  • Gelirse ii olur galatasaray ımızı bir adım ileri götürür

0|0
    0|0
  • umut bulut gitsinde

0|0
    0|0
  • Ligde çok iş yapar drogba hala ama şampiyonlar liginde artık derler hayırdır gardaş diye, yani orda pek iş yapamaz

0|0
    0|0
  • Ya bende Drogbayı seviyorum da bu tarz oyuncular bizim gibi ülkelere üçüncü dünya ülkesi muamelesi yapıyo. Bizden yıllık 11 milyon dolar alıyodu şu an 1,8 milyon dolar alıyo Montreal den. Bu adamlar ülke seçiyo. Bizim için efsaneydi ama bakın ne kadar ucuza dahi olsa oralarda oynamayı tercih ediyo. Fenerin aldığı Van Persie de aynen para için geldi. Bu oyuncular böyle uzak ülkelerden kasalarını doldurup sonra evlerine dönerler kral gibi yaşarlar. Bizim takımlar bu durumda keriz oluyo yani üzülerek söylemek gerekirse.

0|0
    0|0
    • Drogba Chelseadada fazla para kazanıyordu.

• Bizi ne için bıraktı peki? Fazla para verdiğimiz kesin. Kendi gitmek istedi adam.

• Selçuk Burak ve Sabriye bu paraları veren takım Drogbayada fazla para verecek tabi bundan doğal ne var. Sneijderden daha az kazanıyordu.

• Gelirse yeni bir hava getirir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...