Yeni tanıştığı kızla ilk gece ilişkiye girmeyerek onunla uyuyan erkek kızda ne hissettirir?

Genelde biz erkekler ilişkiye hemen girmek isteriz ve mümkünse her yüzünü gördüğümüz kızın hemen yataktaki performansını görmek isteriz. Ama ne zaman bir kızla ilk gece ilişkiye girsem daha sonraları o kız için önemli olmadığımı hissetmeye başlıyorum.

Bazen de tam ilişkiye girerken karşı taraf ilişkiye girmek istemediğini söylüyor ve huyum kurusun birisi böyle dediğinde o ana kadar olan bütün cinsel dürtüleri unutup ona sarılıp uyuyorum. Bugune kadar yanıltmayan şey su ne zaman bunu yapsam ertesi gün kesin aynı kız benimle birlikte olmak istiyor ve şehvetli bir ilişki oluyor. Daha sonralarıda ne zaman istesem o kızlarla ilişkiye girebiliyorum.

Acaba o kızlarda mı bir sorun var yoksa ben kendime hakim olabilidğim için kızlarda bu başka türlü bi etki mi yaratıyor? Evet kızlar cevaplarınızı bekliyorum...

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle olumlu etki bırakıyorsun..uyumakla derdinin sadece seks olmadığını gösteriyorsun sarılıp uyumak en sempatik olaylardan biri bunu yaptığında çok fazla artı puan alıyorsun..bir çeşit ödül gibi düşünebilirsinn..bir erkek mutlu olmak istiyorsa önce kadını mutlu etmeli kadınlar duygusaldır sadece birşeyi değil birçokşeyi paylaşmak ister senin yaptığın da bu...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• He he kıza bir guven geliyor sanıyor kı ona deger verıyorsun onu seveceksın gıbı gıbı hıssedıyor.

Yazık tabı..

2|0
    0|0
  • bence erkek bir kızı gerçekten sewiyorsa aşıksa ona dokunmaya kıyamaz eğer dokunuyorsa zaten o kadar önem wermiyordur ona ...

0|2
    2|0
    • o zaman hepimiz değersiz ilişkilerin çocuklarıyız.. bunun değerle bir ilgisi yoktur ihtiyaçtır aşktır, sevgidir.. şevişirken sevmek en güzel histir.. yaşamak lazm :)

• ben düşüncemi değiştirmem sewen adam dokunmaya kıyamaz bu kadar diyorum ..

• düşüncenizi değiştirmeniz amaclı cevap vermedm sadece diğer düşünceleride bi düşünün tek yönlü bakmamak lazm

• bi kadının erkekte en çekici bulduğu özelliklerinden biri de güvendir. sen de istemedklernde bşy yapmazsan güven verirsin. böyle birisi oldğnda ben de etkilenrdm sanrm.

2|0
    0|0
  • Öncelikle güzel bir soru sormuşsun.. Kimsede bir sorun yok. Sadece Kızlar çekingen bu konuda öncelikle sevgi ve ilgiyi hissederse bir erkekte zamanla güven duygusuyla ilişkiye de girebiliyor..diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • kızın eve ne niyetle geldiği önemli :)

ilişki istiyorsa ve oluyorsa neden o kızı önemsemiyorsunuz bende onu anlamadım...

naz mı yapmalı :D

0|0
    1|0
  • iyi sabır varmış helal ya bu seviyo deriz:))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• güzel bi konuya değinmişsin... sanırım ilişkiye girmekten daha heyecanlı olurdu:)

0|1
    0|0
  • evet de bunun bir garantisi yok hacı. "ben sadece sana sarılıp uyumak istiyorum" dersin. bu kez de "gay misin arkadaşım?" derler.

0|0
    0|0
    • yanlıs anlamışsın sen demeyeceksin ateşli bi gece basladığını düşün içerken öpüyordn falan filan

odana gidiyorsnz devam ediyorsun soyunuyorsunuz ve devam ederken istemediğini söylüyor ve sen peki deyip üstünü giyiniyorsn sarılıp uyuyorsnz boyle değerlendir

• ateşli bi gece başlamış ve soyunup, sevişmeye devam ederken neden belirtmeden, sadece istemediğini söylüyorsa yalnız uyur hacım. net.

• çok ince bir çizgi. tatlı ve romantik bir şekilde yaparsan kzın hoşuna gider değer verildiğini hissedebilir. ama kız isterse ve kaçar gibi yaparsan istenmediğini beğenilmediğini düşünüp gururu kırılabilir. isteğini belli edeceksin fakat çok zorlamazsa seni sarılıp yatmak senin için bir artıdır. hem ayrıca bence cinsel birleşmeden çok daha tatlı bişey birine sarılıp uyumak.

0|0
    0|0
  • bkz: how ı met your mother

bkz: barney

1|0
    0|0
  • işin mantığını anlamışsın kardeşim..

neden düşünme , sonuca bak.

0|0
    1|0
    • freud dan farkın olsun :)

• Eksilemek geldi içimden yapmadım. İlk gün sevişmeyi sevenlerdenim.

• içinden geleni yap kahlo :) iş ayrı , arkadaşlık ayrı..

Yükleniyor...