Erkek arkadaşınıza güvenmiyorsanız ama ona bağlıysanız ve seviyorsanız ne yaparsınız?

Yani erkek arkadaşınızı seviyorsunuz ama nerede olduğunu sorduğunuzda, kiminle olduğunu sorduğunuzda verdiği cevapların doğruluğundan emin değilsiniz ve bir şeyler karıştırdığını hatta sizi aldattığını düşünüyorsunuz.

0|0
14|15

En İyi Erkek Görüşü

• Git onu takip et ya da çık karşısına söyle baktın olmuyo ayrıl .. Aklında kalmasın kafanda kurup daha kötü olursun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bence ayrılmalısın...O seni haketmiyor...asdasd

1|0
    0|0
  • Güvenin yoksa kuşkuların varsa...Bu sürekli hep içini kemirecektir..Hep için içini yemektense, sakin kafayla düşün bunu ve kendin için en doğru kararı yine kendin ver...Sevgi = sadakat ve güven...aksi düşünülemez...

1|0
    0|0
  • güven yoksa olay bitmiştir. acaba doğru mu sölüyor lan diye düşünmekten paranoyak olur adam...

1|0
    0|0
  • bence güvenmelisin.yoksa nefes alamazsın

0|0
    0|0
  • Bir insanın bir insana güvenmemesi için ya önceki ilişkilerinde aldatılmış olman lazım yada elinde sağlam bulgular olması lazım, bu ikisinede cevabın hayır ise KAŞINMAAAA derim ...

1|0
    0|0
    • peki ya aldattıysa ve ona hala aşık olduğun için kopamıyorsan..

• Cevabından emin olduğun bir soru sor ve test et. Sonra da al karşına ve endişelerini açıkça paylaş, konuşurken gözlerini gözlerinden ayırma. İlişkilerde güven çok önemlidir, sarsılırsa yürümez. Bu sorunu mutlaka çöz.

0|0
    0|0
  • sana vereceği cevaptan dolayı senin tepki göstereceğini düşündüğü bir şey yapıyordur illaki bu seni aldatmak olabilir mesela bazı erkekler pc de oyun oynar kız arkadaşı sevmediği için ona oyun oynuyorum demez başka bi yalan söler bunu gibi her tereddtte aldatma aramyın paranoyak olursunuz

0|0
    0|0
  • ilişkide dominant olan oysa yapabileceğin tek şey uzaktan izlemek takip etmek veya onu en savunmasız anında yakalayıp açık açık söylemek.. seni seviyorum demek 1.6 saniye sürer ama içten söylendiğinde çok büyük etki yaratır o da fedakarlık yapmak isteyebilir seni üzmemek için

0|0
    0|0
  • zor bir durum...konuşurdum güven vermediğini bunedena rahatsız olduğumu felan...

bir değişim olmuyorsa ayrılırdım...

0|0
    0|0
  • umarım öyle birşey olmaz

0|0
    0|0
  • gece yoluma cıksan korkarım ben senden :(

0|0
    0|0
  • aldatıldığında bence sevgi biter zater

0|0
    0|0
  • ayrılırız bızzz

0|0
    0|0
  • Cezayı keserim. Güvenmediğim birisiyle nasıl olabilirim ki?=

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• takip ederim ama çaktırmam kıskanıyomuş gibi görünmek istemem bi yanlışını yakaladığım an sen böyle böyle yapıyosundur sana hiç güvenmiyorum filan der ayrılırım onun aramasını beklerim ararsa hemen kabul etmem biraz sürürndürürüm aramazsa beni sevmiyomuş zaten ilişkiyi sürdürmenin ne anlamı var

1|0
    0|0
  • normal şartlarda ayrılmak gerekir fakat olayı duygusallığa bağlayınCa kızlar affediyo erkekde bildiğini okumaya devam ediyo

1|0
    0|0
  • sevgi güven temellidir.Güvenemiyorsan sevgini sorgulamalısın.

0|0
    0|0
  • tartıcaksın hal ve hareketlerını yaptıgı davranıslarını suuzuceksın caktırmadan ılle acık verır erkek mılletı

0|0
    0|0
  • neden guvenmıyor olduğumu düşünürüm daha önce bana hata yaptımı yapmadımı bu çok önemlıdır eğer yaptıysa guvenın kırılmıştır ama yok hıç birşey yapmadı ama en genede guvenmıyorsam sorun bendedır aşk yoktur guven herşeyın temelıdır. guven olmadan temelı sağlam olmaz ilişkının

0|0
    0|0
  • güvenmediğim biri ile devam etmem

1|0
    0|0
  • Ayrılırım güvenmek benim için önemli.Öyle onu takip etmekl, aklıma birşeylerin takılıp kalmasıyla uğraşacak biri değilim.

0|0
    0|0
  • güven yoksa o ilşkiden hayır bekleme

0|0
    0|0
  • Ayrıllaaamaaayıızz biiiz ihtiiraaas var öldüüremeyiz biiz tutkumuuz vaaar.

0|0
    0|0
  • Takip tabii ki... Bir süreliğine sonra baktım tuhaf davranışlar çoğalıyor.

Hoşçakal derim.

0|0
    0|0
  • eski sevgilim bi kac kere yalan sölemisti nerde oldugunu, ayrıldım

0|0
    0|0
  • aldatırım

0|0
    0|0
  • Erkektir aldatır derim.

0|0
    0|0