Bir bayanda ilk baktığınız yer neresi?

sapıklık gibi algılanmasın merak ettim. bir bayanı uzaktan yada yakından her neyse işte gördünüz :) ilk olarak neye bakarsınız.. gözleri olabilir, küpesi olabilir, vs vs..

Güncellemeler:
bir bayanın gülümsemesine bu kadar çok bakıldığını bilmiyordum :)) yani gülümsemek karşı tarafta heyecan uyandırıyor :) wuu çok ilginçç

0|0
2370

En İyi Erkek Görüşü

• bacaklarına yüzü tatlımı diye bakarım tatlı ve güzel olmalı güzel gülümsemeli çünkü bana göre gülmsemesinden alçak gönüllümü kendini beğenmiş mi nasıl bir insan anlaşılır

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 69

• İlk fizigi dikkatimi ceker. İkinci olarak fizigine uygun giyinip giyinmedigi, kiyafetlerinin kombini. Bir laf var: kisi giyimi ile agirlanir, kelami ile de ugurlanir. Giyim mevzusu bittikten sinra yuz guzelligi, gulumsemesi ve ardindan en onemlisi yasina uygun davranis sergileyip sergilemedigi..

1|0
    0|0
  • uzaktan geliyorsa yürüyüşü sonraki bakışlarındaki canlılıgı enerjisi kıyafeti yakışanı giymiş mi ve tabiki konuşma tonu

1|0
    0|0
  • Dürüst olmak gerekirse ki gerekecek bir kadında ilk baktığım yer göğüsleridir, Büyük ve şekilli olması benim ilgimi çeker, Beni etkileyen ise ses tonu,gözlerindeki ışık (bu çok önemli parlaması lazım, yaşama sevincinin göstergesidir bence o) ve zekasıdır.

1|0
    0|0
  • gözleri, dudadklaı ve kalçaları... sırasıyla

1|0
    0|0
  • Moda kategorisinde olması ilginç, ben uzaktan vücut ölçülerinin uyumuna bakarım, orantılı bir fiziğe sahipse yüz güzelliğine sonra tenine bakarım temiz ve pürüzsüz mü diye, diş yapısı, göz rengi ve doğallığına.

1|0
    0|0
    • çok şeye bakıyorsun :)

• :DD alemsinizi

• beberuhi gibi özel bir insanı sadece gülümseme yüzünden kaybetmek istemezsiniz demek istemiştim..

alemiz evet :)))

• Bütünüyle değerlendiririm ve ilk bakışta yüzünün,gözlerinin ve bakışlarının güzelliği beni çok etkiler..

1|0
    0|0
  • gülüşüne bakarım

1|0
    0|0
  • İlk önce gülümsemesi etkiler,bu yüzden yüzüne, mimiklerine bakarım, sonra da fiziğine bakarım.

1|0
    0|0
  • Gülüşüü :)

1|0
    0|0
  • gözlere ve kıyafete dikkat ederim.

1|0
    0|0
  • çok uzaksa genel bakış fiziği olur yakınlaştıkça kalçası yüzü ve göğüs izler sıralamayı

1|0
    0|0
  • her kızada bakılmaz ki arkadaş ..

2|0
    0|0
  • gülümseyen kız tabiki daha güzel görünür .ama gülmüyo diye önemsememek yanlış bir yargı olur .

1|0
    0|0
  • bacaklar ilk baktığın yer . duruşu ve yürüyüş çok dikkat ederim

1|0
    0|0
  • vlh ilk yüzüne bakarim güzel sarısın bakımlıysa sonra vucut kilolu olmamalı fazla 55 60 arası :D yeter bnim için

1|0
    0|0
    • dikkat ettiysen bakımlı sarısın dedim :) her sarısın değil esmerler doğalları güzel ama bilemiyorum sevemiyorum esmerleri kumrallarıda severim ama sarısın kdr değil sempatik olursa sarısından baskın olur göxümde

• Neresi dikkat çekiyorsa orası...

1|0
    0|0
  • 1.yüz

2.bacak

3.popo

yüzü güzel değilse diğerlerine bakmam.

1|1
    0|0
  • ben yüz güzelliğinden önce ellerine (tırnak yiyen kızdan nefret ederim ) ve dişlerine bakarım.elleri bakımlı dişleri temiz ise benim için ilk etapta gecer not almıştır.

1|0
    1|0
  • Bacaklar ve saçları.

1|0
    0|0
  • İlk dikkatimi çeken dudaklar oluyor. Sonra sırasıyla göğüs ve kalçalar

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    49

Kızlar Ne Diyor 23

Yükleniyor...