Sevgilim manager olabilir mi?

Sevgilim 6 yıl futbol oynadı sonra dizinin kırılması sonucu bırkmak zorunda kaldı şimdi sürekli manager oyunu oynuyor ve benle vakit geçirmeye zamanı kalmıyor dedim ya o oyun ya da ben ama bana bu oyun sayesinde ilerde manager olacağını söyledi. Olabilir mi?

0|0
8|39

En İyi Erkek Görüşü

• Cahil türk insanları manageri menejer ile karıştırabilirler o sebeble teknik direktör deseydin her neyse olabilir ama torpil lazım bu işlerde amatör bir klüble başlasın eğer kendine güveniyorsa mesela galatasaray a şampiyonlar ligini kazandırabilir mi oyunda bir denesin.

1|2
    0|1
    • türk insanı neden cahil olsun , sensindir cahil. böyle çirkin bir atıfta en iyi cevap seçilmiş seçenede yuh olsun..

Erkekler Ne Diyor 38

• valla bende oynuyorum ama böyle bir düsüncem yok.Oyunun basindan kalkmamak icin seni kandirmis olabilirmi.

0|0
    0|0
  • olabilri.çevre lazım

0|0
    0|1
  • Nerden bulursunuz öyle geri zekalı Mal oğlu mal sığırları anlamıyorum ki...yok olmayacak böyle..alam sana geliyommm...

0|0
    0|0
  • hayal dünyasında yaşıyor ama olabilir

0|0
    0|0
  • Meneger oyununu 7 yaşındaki çocukta oynuyor şahsi görüşüm ne teknik direktör nede Menejer olamaz

0|0
    0|0
  • sevgiin bi' bok olamaz..

kusura bakma, acı gerçekler..

0|0
    1|0
  • ben ne kupalar kaldırdım ne şampiyonluklar kazandım öyle bişey olsaydı şu an barcelona'nın başında olurdum :D

0|1
    0|0
  • puanın çok güzelmiş

0|0
    0|0
  • Neden olmasın ?

0|0
    0|1
  • Arkadaşının verdiği cevapta doğruluk payı var, managerlik oyunları genellikle ingilizce olduğu için ingilizce uluslar arası futbol terimlerini kullanmayı oretir. Ayrıca oyun gerçeğe çok uygundur, futbol takımlarının mali durumunu tarihini alt yapısını taraftar durumu ülke ülke takım takım tek tek sunar. Mesleğini yapmak değilde futbol antronöru olup takım yönetmekten bahsetmiş olmalı sen yanlış anlamışsın sanırım.

0|0
    0|0
  • üzülerek söylüyorum keklemiş seni

0|0
    0|0
  • Çok fena oyuna geliyorsun =) Gerçek hayata dön biraz.

0|1
    0|0
  • bende 5 yıl knight online oynadım şovalye olamadım ama

0|0
    1|0
  • manager oyununda olabılır

1|2
    0|0
  • iyi de ben de gençken gün aşırı p*rno izlerdim ama tera patrick le yapma fırsatı bulamadım..isteyince olmuyor o

0|1
    0|0
  • Tabi. Mesela ben Formula1 oynardım. Şu an formula pilotuyum. Adım Kimi. Dostlar kısaca rai der. Lakabım Buz Adam.

0|0
    0|0
  • Seni oyunla oyalayıp manager olacağım diye yuttran adam ileride kesin teknik direktör olur :)

0|0
    0|0
    • manager ile teknik direktör aynı değilmi?

• Benim bildiğim aynı değil, birisi sahada oyuncuları yönetir (Teknikdirektör), diğeri oyuncunun kendisine hizmet eder (manager)

• ohoooooo oyunla birşey olsaydı herkes bir meslek sahibi olurdu. o oyunu biliyosan seninle dalga geçtiğini bilmen lazım sadece vakit geçirecek bir oyun o

0|0
    0|0
  • nick-soru uyumu

0|0
    0|0
  • puahahahahaaaaaaaa malmısın kızım yaa

0|0
    1|3
  • çok zor bir ihtimal,zengin bir cevre veya spor camiasından oldukça büyük isimlerle akrabalığı yoksa

0|0
    0|0
  • olabilir ama bu iş için çevre lazım, para lazım eğer fifanın resmi menejeri olucaksa ki bunun fifa tarafında verilen kısa bi eğitimi var ve 200-300 bin lira filan fifaya para yatırmaları gerekiyo

0|0
    0|0
  • Kullanıcı adın herşeyi açıklıyo :) bence iyi birbirinizi bulmussunuz sende başla oyna o oyunu 2 nizde menajer olun :)

0|0
    0|0
  • yok ya öyle olsaydı herkes manager olurdu

0|0
    0|0
  • bacım senle acaip taşak geçmiş yaaa üzüldüm bak şimdi sana:((

0|1
    0|0
  • len memleketin yarısı oynuyo o oyunları yemiş seni :)

0|0
    0|0
  • championchip manager geldi aklıma.. ulan ne oynardım zamanında bee

0|0
    0|0
  • bence sevgilin seni kandırmış oyun oynayarak manager olunsaydı bn çoktan olmuştum :)

0|0
    0|0
  • :)))))))

Güldürdün ya beni , ALLAH'ta seni güldürsün emi.

0|0
    0|0
  • heman oynuyordum heman oldum şimdi. sıra supermande :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 8

• senı keklemıs sende gelmıs buraya akıl danısıyorsun işte.

0|0
    0|0
  • Beni Galatasaray'ın başına geçirirlerdi öyle olsaydı...

0|0
    0|0
    • o çok zeki birisi diploması olsa bir şirketin başına müdür olarak geçecek.

• Ben kimsenin zekasına bir şey demedim ki hemen savunmaya geçtiniz... Olay sadece manager oyunu oynayınca manager olunur tezinizde... Bunun okulu var, eğitimi var... Ben bağımlısı idim o oyunların o yüzden dedim...

• Gunde 4 saat Call of Duty oynuyorum, ileride SAS ajani olacagim? Haha

0|2
    0|1
  • olamaz umutlu olmasın bence inanma yani

0|0
    0|0
  • Atmış bence çocuk.

0|0
    0|0
  • bence okadar basit degil

0|0
    0|0