Kapat

Sizce quaresma mı daha yetenekli futbolcu yoksa sneijder mi

sizce quaresma mı daha yetenekli sneijder mi? ? bence quaresma daha yetenekli sizce hangisi

0|0
13|17

En İyi Erkek Görüşü

• bu sneijder diyenlere harbiden uzuluyorum ya,ulan kac defa izlemissiniz o adami,isminde baska neyini duyup gormussunuzde,sirf kendi takiminizin oyuncusu diye yukseltmek istiyorsunuz, o q7 nin tirnagi bile olamaz,once izleyin sonra cevap verin, q7 yi basarisiz yapan bencilligi,yetenek konusunda dunyanin sayili oyuncularindan biridir,

0|2
    0|2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 13

• sneıjderrr:):))

3|2
    0|3
  • tabi ki de SNEİJDER !

3|3
    0|3
  • Siz futbolu nerenizle takip ediyorsunuz çok merak ediyorum.

Almanya Hollanda maçında Hollanda'da Sneijder var diye oo Hollanda kesin yener oğlum Sneijder var boru değil diyen adamlar şimdi Sneijderi beğenmez oldu :)

Gerçekten acınacak haldesiniz.

Arkadaşın dediği gibi; Quaresma Sneijderi yolda görse imza ister.

0|2
    0|1
  • Sneijder diyorum onu saymazsa ben diyorum :D

2|3
    0|2
  • Immm. :|

Q7 iyi. Sneijder de iyi.

O7 yi izleme şansım daha çok oldu. Bjk'nin q7'nin karizmasını piktiği için sonlarda verim almamsı normaldi.O ayrı. Sneijder'i GS'de tam lezzetiyle göremedim, ama çok yerinde olduğu söyleniyor bu transferin.

O yüzden üstüme gelme :O

1|1
    0|1
  • quaresma :D

0|3
    1|2
  • tabiki guaresma

0|3
    1|3
  • :D alayına Quaresma

0|2
    0|1
  • Bir Fenerbahçeli olarak Sneijder diyorum ve noktayı koyuyorum . :)

0|1
    0|1
  • Bu soru ezikliği gösteriyor.Yoksa aklı başında biri,ikisini kıyas etmez.Kendinizce quresma transferini yüceltmek istiyorsunuz.Sizi gidi siziiii :) Tabiki Snijder çok çok daha yetenekli.İnşallah çabuk uyum sağlar takıma

4|5
    0|2
    • senin cevabın CAHİLLİĞİ gösteriyor ben hangisi daha başarılı diye sormadım.Hangisi daha başarılı diye sorsam bile Q7 BARCELONA, İNTER, CHELSEA, PORTO formaları giymiş bir oyuncu.SABRİYLE SNEİJDER'i kıyaslamış gibi olmam. Yalnız yetenek ve başarı ayrıdır önce bunun ayrımına var.Gerekirse soruyu 3 kez içinden oku o zaman anlarsın demek istediğimi...

• Q7 o takımlara yetenği sayesinde girdi disiplinli olsa şu anda Ronaldo olurdu.Sorumda da sorduğum şey başarı değil yetenekti

• bende yetenek açısından kıyas bile olmaz diyorum.Snijder çok daha yetenekli.Yüzlerce kez izledim,Real Madrid de,İnter de ve hollanda milli takımında dünya kupasında.O ara pasları,frikiler,uzun mesafeli nokta pasları... anlatmakla bitmez.İnşallah GS de de öyle oynar

• Tabiki de 'Sneijder'

3|2
    0|2
  • sneijder tabiki

2|2
    0|3
  • sneijdeeeeer be

2|2
    0|3

Erkekler Ne Diyor 16

• tabiki quaresma

0|1
    0|1
  • quaresma sneijderi yolda görse imza ister

3|5
    0|2
  • Ben sorunu çok iyi anladım kendince haklı olabilirsin çünkü bir örnek vereyim Arda Turan Emre Çolak benden daha yetenekli oyuncu dedi ama Hangisi daha iyi futbolcu tabiki Arda...

0|1
    0|1
    • eyw kardeşim nihayet objektif bir yaklaşım daha geldi

• link fazla söze gerek yok ;)

0|3
    2|2
  • q7 daha yetenekli, sneijder daha teknik daha bilgili.

0|2
    1|0
  • dalgamı geçiyosun tabi sneijder.

2|2
    0|3
    • yo ciddi soruyorum hangisi ikisi de interden türkiye'ye geldi sonuçta...

• sneijder bence daha iyi ama q7 daha artis olduğu için izlemesi daha zevkli.

• q7 candır can

0|3
    2|1
  • Quresma bireysel olarak daha iyi bence. Sneijder de iyi ama kısa sürede adapte olamıycak takıma galiba.

0|2
    0|0
  • abi sneijderin pek bir özelliği yok ama q7 başkaydı çalımları süratı seyir zevki veriyor her zaman

0|3
    2|1
  • Q7

bu soruda evcilin cevabını merak ediyorum :))))

2|1
    2|2
  • alex de souza tabiki

1|1
    2|3
  • Q7 kesinlikle daha yetenekli ancak şöylede birşey var ki sneijder daha çalışkan ve daha azimli bu yüzden aralarında bi seçim yapacak olursam q7 yi değil sneijderi isterim takımıma

0|1
    1|2
    • Q7 iyiydi tabi ki.Ama bjk yıldızlarını kapıduvar etmekte hata ediyor. Rezil ettiler adamların ölüsü takıma yetrdi.Ayrıca gsliyim ama q7 yi severim.

• İzleme zevki olarak Q7 Türkiyeye gelmiş en iyi oyuncu.

1|2
    1|3
  • Yeteneği vardır yoktur onu geçelim sneijder o yeteneği kullanabilecek mi yoksa Q7 gibi disiplinsız tavırları yüzünden takımdan gönderilecek mi

0|0
    0|2
    • niye geçiyosun arkadaşım benim sorumun cevabını :)

• Bence ikiside yetenek konusunda eşit nasıl cevap verem :) örnek Q7 sahsına oynar uzaktan sut ceker calım atar seyirciyi çoşturur sneijder takım oyunu oynar ara pası verir öldürücü pas verir seyirciyi çoşturur zevkler ve renkler tartışılmaz bu soruda öyle bişi olmuş :)

• Q7

0|1
    2|1
  • bence emre belözoğlu :d

0|0
    1|3
Yükleniyor...