Göbek nasıl eritilir?

175 küsür boy,63 küsür kilom var ve göbeğim ayva göbeğinj geçti... makarna vsvs cok yerim ve mekik zor çekiyorum,üşengeçim.. nasıl göbeğimi eritir ve aynı fitlikte devam ederim? Hafiften baklava yapsamda olur:)) (kızım)

0|0
513

En İyi Erkek Görüşü

• halay çekerek

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bana verebilirsin. *-*

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Sana söyle söyliyim spor gobegini eritme konusunda %15 lik görevi yapar. Yediklerin seni kilolu yapar mesela canın sıkılır yersin yememen lazım çünkü yemegine dikkat etmen ise %70lik görev yapıyor. Sen şimdi diyeceksin peki.%15 ne %15 ise udüzenli uyku. Soyylediklerim %100 doğrudur uygulaman yeterli faydasını göreceksin. 😉

1|0
    0|0
  • gobek kizda guzeldir fazlasina kacmadigi surece ;)

1|0
    0|0
  • Kardeş nasıl göbeğin oluyor anlamıyorum ip atla ve hergün koş en az 1 k fit olursun ve yatakta yatarken ayaklarını havaya kaldır bir 10 sn bekledikten sonra kendine doğru iyice çek faydasını kesin görürsün

1|0
    0|0
  • Ilk once diyete basla makarna falan unut kardiyo ve agirlik calis

1|0
    0|0
  • 175 boy 63 kilo...
    maşallah kapı gibisin :) ne güzel işte

1|0
    0|0
  • kanka şimdi yürüyüş yapman lazım. günde yarım saat falan ve ekmeği de azaltman lazım.. Mekiği sırt üstü yatıp ayaklarını kırarak karnına doğru çekeceksin. diğer türlü seni yorar ve yapmak istemezsin.

0|0
    0|0
  • bize ona tıp dilinde kelek göbeği deriz (kavunun ermemişi) tivıstır al onunla bedeni döndürmeden belini döndür 15 dakika arayla akaşama kadar yap yıllarca yap anca erir

0|0
    0|0
  • iyiisn bence boya göree

0|0
    0|0
  • üşengeçsen o göbek değil ayva karpuz gibi olur ayrıca öğünlerine dikkat etmen gerekiyor yatmadan önce yemek yememen gerekiyor..

0|0
    0|0
  • ocak üstündeki tavada ;) çevirerek

0|0
    0|0
  • Sporla başka yolu yok

0|0
    0|0
  • Tuvalete git bol bol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yoğurt kürü denilen bir şey var onu yemelisin yatmadan 1-2 saat önce. Bir kase yoğurt, yarım limon suyu ve 2 çay kaşığı pul acı biber.(miden sorunsuzsa tabi)

1|0
    0|0
  • resimdeki kızlardan hamgisi sensin bilmiyorum ama ikinizde Seksi ve güzelsiniz bence sadece sıkılaştır o zaman

0|0
    0|0
  • Oturduk yerdrn gobekmi erirmiş.

0|0
    0|0
  • mekik göbek eritmez kas yapar.
    kardiyo/düzenli günlük yiyecek tablosu

0|0
    0|0
Yükleniyor...