Ayrıldığınız sevgilinizden kısa sürede soğumak mümkün olur mu sizce ?

ayrılmak kısmının nedeni severek vazgeçmek...

yani sevgi hala bitmemiş,sevgi var.. ama diyorum ya bişeyler yolunda gitmiyor ve öyle bir noktaya geliyosunki istemeden vazgeçiyor ve bu sevgiyi zorlada olsa kalbinize gömmeye çalışıyorsunuz ve gömdünüz... peki ya sonra ?

konuşmuyosunuz görmüyosunuz bilmiyosunuz ?

kısa sürede soğuyabılır mısınız ? yoksa biraz zaman mı alır ?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• hayatında ondan sonrası için sana ilgi gösterecek erkeğe bağlı bu hali hazırda seninle ilgilenen ve seninde onun ilgisinden memnun olduğun bir erkek varsa unutman demiyelim de olayların akışına alışman daha kısa süre alır hatta günlerle sayılı derecede fakat sevgiden bahsediyoruz ve ilgilenen birisi de yoksa hayatında seninle bir müddet sonra geri dönmüş olman bile ihtimaller doğrultusunda bence .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bu birazda insanin iradesi ile alakali birsey.Kimisi kisa sürede unutur kimisi uzun sürer.Ama onu hatirlatan seylerden kurtulursaniz onu unutmanizda cabuklasir.

0|0
    0|0
  • Ben pek hatırlamam geçmişi. Balık hafızası var bende. Kalbim çöp tenekesi olmasın diye geri dönüşüm kutusu kullanmayanlardanım. Sift Delete Enter prensibim var çıkarısam hayatımdan ona dair herşey silinmiştir. Mahkeme kararı olmadan hatırlamam hiç birşeyi ( :

0|0
    0|0
  • Görmezsin Duymazsın Bilmezsin ama okadar kolay degildir

severek ayrılıp soguyup unutmak bi başkasıyla olmak zorrr

zaman sogutmaz unutturmaz ama hafifletir

0|0
    0|0
  • senin sevginin şiddetine göre 1 dakika ile 10 yıl arasında değişir bu unutma süreci.. senin dediklerine göre seninki 2-3 ayda biter en fazla o da.

0|0
    0|0
  • Buna benzer bir soru sormustun :) 1 haftalık zaman dılımınde unutuyorum

0|0
    0|0
  • bu kişiden kişiye değişir. verilen değerle alakalı. onu hayatının merkezine ne kadar koyduğunla yani.

0|0
    0|0
  • kısa sürede imkansız soğumak zamanla olur bu iş

0|0
    0|0
  • hapi bitkisi bişeyi varmı kullanalım bunun :)

0|0
    0|0
  • senın kadar güzel birinden vazgecmek imkansız bence:))

0|0
    0|0
  • 7 milyar nüfusu olan bir gezegende unutmak zor olmasa gerek.

0|0
    0|0
  • başka biri ile gayet ivedi unutursun

0|0
    0|0
  • Evet duygularını dondurucuya at.

0|0
    0|0
  • ayrıldıgın kişinin kötü yanlarını düşün :S hemen soğursun

0|0
    0|0
  • elbette mümkün hem de jhemen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ayni seyi bende yasadim 5 ay surdu benim kendimi toparlamam.eger arkadaslarin sana destekse cabuk toparlanirsin.beni de sevdigim kisinin ailesi istemedi.istemeyerek ayrildik.cok zoruma gittima kismet degilmis.hicbisey senden ve senin sagligindan degerli degil.olmuyorsa zorlama.mutlaka seni sevicek cok deger verecek birini bulursun.dedigim gibi baska seylerle ugrasip kafani dagitirsan kendine guvenirsen cabuk unutursun.bide o kisiyi tanimiyorum ama sana yaptigi haksizliklari dusun bi de kimseye fazla deger verme abla tavsiyesi:-) kendini uzme canim birsey kafana takilirsa yaz bana

0|0
    0|0
    • benim ailemde onu istemedi. hatt arkadaşlarım bile. ben yaşamadım bilmiyorum böyle şey. yani sorum şu sen diyosun ya zoruma gitti falan. onun zoruna gitmişmidir... :(

• fawkes kim ya :D

• Buranin eski uyelerinden canim

• Onu sıçarken hayal et, soğursun. Kısa ve net çözüm valla.

0|1
    3|0
  • Zaman alır tabii ki... Ben de insanım...

0|0
    0|0
  • seviyorsan hala btimesi zor ... yani bir süre daha acı çekiceksin .. ama başka biri olursa hayatında sevdiğin o zaman unutulur

1|0
    0|0
    • la hep karılar aynısınız valla hemen başkasını hayatınıza sokma peşindesiniz...

• ya mecburen ne yapıcaz ömrü billah gideni mi beklicez ... siz erkekler öyle zalim yaratıklarsınız ki hem ter edip hemde bizim beklememizi istiorsunuz ne saçma ..

• severek ayrılmak olmaz...bana seni seviyorum ama ayrılmak zorundayım derse gözümde yalancı konumuna girerki tabiki soğurum..kim sever yalancıları.

0|0
    0|0
    • ya mecbursa ?

• aslında ailen doğru söylemiş...senin yerinde olsam ailemin lafıyla vazgeçmezdim...sanırım sevgilinde onu sevmediğini düşünüyordur..yani bahane sanmış olabilir eğer ben gibi düşünürse...aşkda vazgeçmek olmaz...ama tekrar söylüyorum..ailen çok haklı...içki içenle evlilik olmaz...o unutmamışdır..ama bence sen unut.

• unutamıyo zaten

• bence mümkün... birinden anında soğuma yeteneğine sahibim...

0|0
    0|0
  • aynı bnde öyleydm zamanla acıyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...