Artık bizde de evlenenlerin yarısı ilk bir yıl içinde boşanıyor peki neden bu kadar arttı?

Evliliklerin yaklaşık % 50’si neden başarısızlıkla sonuçlanıyor. Güven oluşmadanmı evleniyoruz ? Tartışırken yapıcı değil de haklı olmak için mi çabalıyoruz? Sıkıntıda neymiş deyip, çabalama gereğimi duymuyoruz ?

Güncellemeler:
Hayat şartlarına bakıldığında evliliği sürdürmek eskilere göre daha zor önceden gönderirdin çocuğu nerden mezun olursa olsun veya kadın nereye giderse gitsin çok tüketim çılgını değildik ama şimdi hepimiz eskilere göre daha zor şartlar altında evleniyoruz.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• 1-Aşk aşk diye delirdikleri şeylerin aslında basit bir hoşlanma olduğunu farkedemiyorlar.

2-Konuşmuyorlar hep karşımdaki beni anlasın diyorlar.

3-Benciller! Evlilikte bencil olamazsın.Evlilikte BİZ vardır .BEN yoktur. Bunu unutuyorlar.

4-Bir güzel söz söylemek zorlarına gidiyor.

5-Ufacık bir sarılmayı bile birbirlerine çok görüyorlar.

0|0
    0|0
    • Evet tartışırken bencillik sevgi ilgi bencilliği yani bitmek bilmeyen bir beklenti sorunu aslında bir yerde karşılanmayıncada bir anda facia kavga saygı yitirmesi ve artık mutlu son ile görülen boşanma ...

Kızlar Ne Diyor 2

• 100 % 50 erkek ise gidiyom diyip sevgili bulup ona gittiygi icin bosanma cok

dava acan genelde kadin oda meslek sahibi isi gücü olan bayanlar

0|0
    0|0
  • kimse kimseyi çekmiyor artık fedakarlık yok

0|0
    0|0
    • İyide bazen düşünüyorum çocuk yetiştirmek eskiden daha zor ekonomik şartlar daha ağır eskilere göre gerek duyduğumuz yenilikler için savaşırken evlilik sürdürmek bir yerde eskilere göre daha zor değilmi ?

• ben evliliği yürütmenin başarılı bir siyaset işi olduğunu düşünüyorum (?)

• Siyaset çok doğru söyledin gerçekten bir siyaset ama genel olarak yürütmesi böyle peki başlangıcı yanlış kararlar alıp he deyipde evlenenler bide bu yönüvar işin ama buda ilişki siyaseti olabilir aslında doğru ...

Erkekler Ne Diyor 2

• kalan %50 yeter

0|0
    0|0
    • Hayır sorun sadece boşanma değil yaşda geliyo geçiyo kimse kimseye güvenmiyor kolayca ...

• valla ben guvenıyorum. kazıkta yıyorum ama ıkı gunluk dunya bosver dıorum gecıorum

• Arş sallanıyor bilmekteyim işin bu boyutunu doğru diyorsun öyle olduki evlenmeden yaşayanlar çok var etrafımda gayette normal karşılıyolar .

• çünkü artık facebook var

0|0
    0|0
Yükleniyor...