Spordan anlayan, spor yapan var mı?

Ben yeni başladım spora.
Spordan anlayan, spor yapan var mı?
Bu da programım. Dün ilk günmdü. Ama şu an ağrıdan ölüyorum 😢 yürüyemiyorum bile. Yarın yine gideceğim salona ama ben yürürken bile zorlanıyorum. Ne iyi gelir bu ağrılara? Acil çözüm istiyorum :/

1|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ağrılara iyi gelecek şey dinlenmedir.
    Ancak şu an ağırması normaldir çünkü kaslarını olduğundan fazla zorladınız ve üstlerinde şok etkisi yarattınız. Bir hafta en fazla böyle devam eder, sıkıntı yapmayın.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Birgun icinde mi bu hareketleri yapiyosun gunlere bolmemis mi yeni basladiysan agrir dinlen iyi beslen zmnla kaslar alisir

1|0
    0|0
    • Bunların hepsini sırasına göre yaptım p. tesi günü. Bir gün dur bir gün yap alışana kadar dedi. Yani bugün de yapcam ama yürürken bile zorlanıyorum. Fazla mı cidden?

• Teşekkürler :)

• Ricsa ederim:)

• Vaay be neler çıkmış , cok cahılım çok

1|0
    0|0
  • 13 yıl atletizmle uğraştım hiç bir antrenmana 30 dk kosturmadan basltamadilar
    Bu ne la 15 dk yürüyüş

1|0
    0|0
  • gün aşırı spor yapmak iyi olmaz. 1 gün yap 1 gün yapmaa

1|0
    0|0
    • Öyle zaten bunları dün yapmıştım. Yarın da yapmam lazım ama hiç iyi değilim 😢😢

• Merdivenden düşüyordum az daha 😂😂😂 bacağımı kullanamıyorum resmen

• bir şey olmazz dediğim gibi 1 hafta da alışır vücudun :))))

• İlk günden programmı verdiler? temel eğitim nerde?

1|0
    0|0
  • Bu kağıt kaç para?

0|0
    0|0
  • Eger durum dediğin gibiyse abartmiyorsan 1 gün dinlenmelisin spor uzun vadede sabır gerektirir unutma'

0|0
    0|0
  • doktor yazısı mı bu :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 1 haftalik spora başlayan birisine bu liste fazla, yenilemelerini iste düzenlerler.
    spordan dönüşte tempolu yürüyüşle eve gel vücud isin düşmesin, ilik duş al kaslarin gevşeyecektir. kas gevşetici hap-krem kullanma, çöpe gider emeğin.

1|0
    0|0
  • hiç bir şey iyi gelmez bende zamanında çok yaptım zamanla vücudun atmasa başlayacak

1|0
    0|0
Yükleniyor...