Başınıza gelmiş tuhaf ruhani şeyleri anlatır mısınız?

ilk olarak lütfen dalganızı geçmeden yapın şu işi ..! evet yaşadığınız tuhaf , ilginç,ruhani çözümleyemediğiniz şeyleri anlatın!

Güncellemeler:
bu site ciddi şoparla dolmuş insan gibi cevap veren yok artık komik olmaya çalışmasanız şarırdım zaten

0|0
10|20

En İyi Kız Görüşü

• annem beni aldirmis 5 inci istenmeyen cocuktum :(( daha dogrusu babam istememis annem aglaya aglaya aldrmis beni snra annem regl olmaynca doktora gidiyo bi bakiyolar anaaaaaa ben ! :D doktorda demis ki `hani cebine cerez koyarsin yersin de tozlari dibinde kalirya Allah ta bu bebegi oyle saklamis sende demis :(

2|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 20

• bi gün yine güneş batıdan batıyor...

1|1
    1|0
  • Ufo cagırdık .. Bıkmıslar her turkıyeye geldıklerınde tacize ugramaktan .. 2 dakıka inip manzarayı adam gıbı goremıyoruz köyluler yuzunden dıyolar

3|0
    1|1
  • bizzat yasadım.ara geçiş yoluydu.toprak ve sağı solu bel hizası dikenli çalılık.akşam 21 saatleriydi.yolda ısıklandırma aydınlatma yok.alt yoldan elektrik direğinden ne kadar ısık gelirse o kadar.15 mt kadar önümde yarı boyum kadar birşeyin süzüldüğünü gördüm.hani sanki rüzgarın ucurduğu beyaz bir nylon gibi.ancak öyle olsa dikenli çalılıkların arasından geçerken takılırdı.hışırtı çıkarırdı.ses yok.ne insan ne de hayvan olamaz o çalıların arasından kimse geçemez.halisünasyon görmediğime adım gibi eminim.beyaz birşey flu gibi sanki korkupta kacar gibi 2 mt içinde kayboldu.ışık projektör asla olamaz.dediğim gibi aydınlatma yok.anlayabilecek kişilere anlattım doğruladım.görünce dua ederek üzerine doğru yürmeye devam ettim.yapacak birşey yok.hala aynı yolu kullanıyorum gece gündüz farketmez :)

0|0
    0|0
    • inanmıyorum! yürüyrek başlarda arabadasın sanmıştım daa ee hala nasıç kullanıyosun o yolu?

• Allah'a emanet et kendini geç :D

• öyle yapıyorum :)

• Bu soruyu bulmaya cok ugrastin mi ?

1|0
    1|0
  • Bir keresinde bali cekmistim tanımlayamacagım ruhani seyler gecti basımdan sen dusun gerisini.

2|0
    1|0
  • Sonra gece 3 olunca korkuyorum diye soru soran bir tip.

2|0
    1|0
  • Stv izlemek kesmiyor mu gizli ://77

1|0
    1|0
  • onlar bile ziklemedi beni

1|0
    1|0
  • özür dilerim :((

0|0
    1|0
  • tamam ya ne kızıyon :(

0|0
    1|0
  • dün akşam 05:20 saatinde daha doğrusu bugün sabah dolabımın içinden sesler geldi.Kalorifer genleşmiştir dedim geçtim.Pek takılmam böyle şeylere.

1|0
    0|0
  • dışarıdan biri koşa koşa geldi adımlarını duydum geldi ve bana vurdu kapı pencere kapalıydı :)

0|0
    0|0
  • Yalan arkadaşlar bunlar inanmayın

0|0
    0|0
  • bir kapsul 150 mg exofor ve o gece istenmediği kadar ruhani şey

1|0
    0|0
  • ruhlara inanmam

0|0
    0|0
  • bemde özür dilerim :(

0|0
    0|0
  • zıçırtmayım milleti.

0|0
    0|0
  • Drogaba Galatasarayda

1|1
    0|0
  • Ruhum uçtu astral seyahate çıktım.Üç gün Los Angeles'ta kaldım, zar zor geri döndüm.

1|1
    1|0
  • Ateistim ruhani olaylara inanmam..

0|1
    1|0
    • ozaman bu soruda ne işin var

• Verdiğim cevapta bir şekilde bir cevap..belirtseydin soruda o zaman başına bişey gelmemişler yorum yapmasın diye

Kızlar Ne Diyor 9

• izmirin buca semtinde yatırlarıyla meşhur evler var perili köşk gibi :) 11 yasında falandım bi tanesinin önunden gecerken camdan ustume kedi atladı ciyaklayarak ardından camda ne olduğunu tarif edemediğim bişey gorduğume yemin edebilirim :) çığlığı bastım koştum :) belki çocuk aklı başka bişeydi camdaki ben kafamda buyuttum bilmiyorum :)

1|0
    0|0
  • ruhum bedenımden ayrıldı

0|0
    1|0
    • gülmekten öldüm şuan haberim yok aa bide baktım ruhum bedenimden ayrılmış bak b nekadar komikse sende okadar komiksin

• nihahahaa

• Gecen gun gene cin cagirdik.

Peh.

0|1
    2|0
  • rüyamda öldüğünü gördüğüm hiç tanımadığım bir adam bir hafta sonra öldü, karşımızda bir ev var orda yas vardı babalarını kaybetmişlerdi

0|0
    0|0
  • Hortlağın olurum kabusun olurum kezbaaan.

0|0
    1|0
    • ahh üst kademe ulu kezban. senin kanında ingiliz kraliyet ailesinin mavi kanı var nasıl olsa dimi :) egonu bu şekilde okşayıp klavye üzerinden ego mastürbasyonuna devam et sen .

• ileri zekalı mal benim soruma cevap veriyosun :D ortada 3. gi şahıs göremiyorum şahsen:D fena liselisin belli oldu "üstünemi alındın" "yaranmı var" falan :D

• küçükken evin lambası benimle konuşmuştu çok korktum ağladım :D ya çok hayalperesttim yada ruhani bişeyler artıkın .3-5 yaşlarındaydım :D

0|0
    1|0
  • kardesimle sevisiyordum...pskolojm bozulu

1|1
    1|0
    • slutty slut

• sen cevap yazmayı öğren

• sktir git

• Bi sn dövceksin sandım.

0|0
    1|0
    • hadii yaaa! hasss.. korkma bak her zaman beklerim