Şu yeni sistemi bir anlatın bana üst sınıfa geçiş nasıl olcak?

Bütlere kaldım.. Bir dersten DC diğeri FF ile 2 dersten kaldım ancak iki dersi de geçmem mucize olur vizelerim kötüydü.. Şimdi arkadaşlar ben bu dersleri veremezsem -ki iki dersin de kredisi fazla(5 kredi) - bir üst sınıfa geçebilir miyim? Of çok sıkıntıdyım bütlere de giresim yok geçemeyecem biliyorum ya :((

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Dersler hangi döneme sınıfa aitse o dönem geldiğinde o dersler tekrar alınır...

Atıyorum Klasik Arkeoloji'ye Giriş bir birinci sınıf dersidir ve güz döneminde alınır... Eğer geçemezsem bu dersi ama sınıfı geçiyorsam ki bunun için ortalamamın da 2.00 ve üzeri olması lazım ikinci sınıfta güz döneminde tekrar alırım aynı dersi...

Değişmedi ise kabaca buydu...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sizin o üni. mi? bir de yeni sistem diyorsun da sadece size mi yeni, bizim niye haberimiz yok?

0|0
    0|0
    • eskiden 1 büt vardı o da sene sonu yapılırdı artık her dönem var bilmem farkında mısın?

• değişen hiçbir şey yok, dc'yle bir dersten kalmazsın ayrıca, ortalaman 1,8'in altındaysa, onu girdiğin bütler sonucunda yukarıya taşıyamazsan kalmış olursun

• hmm bütlerden geçsem iyi olcak :/ peki teşekkürler..

• 0|0
    0|0
  • üst sınıfa geçmemek diye bir şey yok.geçersin seneye o dersleri bi daha alırsın

0|0
    0|0
  • cc olması lazım en az

0|0
    0|0
  • sizin bölüm ortalama ile çalısmıyor mu? ortalama tutuyosa gecersin sanırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• genel ortalaman 1.8 üstü ise geçersin ama o ff dersi seneye tekrar alırsın.

0|0
    0|0
  • ortalam :2 üzerindeyse dc şartlı gecebilirsin

0|0
    0|0
  • öbür derslerinin ortalaması 2 yi geçiyosa geçersin

0|0
    0|0
  • şimdi szn üniv ortalama hesabımı çlışıo yoksa geçme notumu var

0|0
    0|0
  • DC ortalaman tutuyor ise geçersin, ff'i ver canım seneye bırakma. Kalma diye birşey yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...