Sporcu genclr bakın bir nasıl sizce yağ oranı?

Arkadaşlar yağ endeksim yüzde 17.6 yağ birikimi 8.7 kg nasıl sizce?

0|0
112

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bence yanlış tatlım, zaten spor falan yapmiyorum diyorsun sporcu degilsen vücudunda kas yoksa bir bayan icin ideal aralik %20-24 arasi. Onun altinda bulunman sagligin icin de cok uygun olmaz 😊 gobek kısmındakilerin hepsi yag degildir odem de vardir , onlari gidermek istiyorsan liptonun falan slim plus caylari var, idrar söktürücu ödem attiricidir. Hastanelerin hepsinde de iyi alet bulamayabilirsin. Ama benim dedigim gibi uzunca bir kagit cikmasi lazim. Herbir bolgeni ayri ayri göstermesi lazim 😊😊

0|0
    0|0
    • Yani spor yapmiyorum derken yürüyüş yapıyorum :D bir ara evde bazı harketler yapıyorum ama bıraktım öyle yani:P

• o kadar hareket fazla kas saglamaz ama fit olmak icin yapmalisin tabi ki 😊

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Çok İyi.

0|0
    0|0
  • Boy kilo soyle sen en iyisi.. :)

0|0
    0|0
    • Ya bu kesin yanlış midir yanj @chaelle peko doğrusunu Nerede olcturebilrim :/ bu hastanede bir aletle ölçtüm avm dilker doğru mu peki spor salonuna gitmiyorum malum

• Yüzünün belirgin olduğu doğru ama gayet sevimlisin.. bu, tombik surat anlamına gelmez :)

• Super 😂

0|0
    0|0
  • Benim ki %12 sanırım

0|0
    0|0
  • Fazla

0|0
    0|0
  • Çok bence

0|0
    0|0
  • Iyi ama 12 ye düşünce tüm karın kasları çıkıyor
    O Yüzden Çalışmaya devam

0|0
    0|0
  • yüzde 13lere inmen lazım

0|0
    0|0
  • yağ oranın normalin altında zaten kadınların %20 erkeklerinde %10 dur.

0|0
    0|0
  • Bir kız için ideal yağ endeksin var
    Ama erkekte sıkıntı olur erkek en fazla 8-10 arası olmalı

0|0
    0|0
  • Bosver sen aslında yoksun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...