Vücut tipimi anlamadım yardımcı olun lütfen. Isyandayim. ?

Öyle bir vücut tipim var ki. Omuzlarım orta , kollarım ince değil şişmanda değil ama biraz daha zayıf olsa iyi olur. Belim ince kum saati şeklinde basen var ama bacaklarım pek kalın olmasada basen nedeniyle sanırım kalın görünüyor. Günde 8 saat abartmıyorum kondisyon bisikleti sürdüğüm var tabi ki arayla ama kafamı kilo vermekle bozdum. Ama ne kadarda alsam göstermiyorum kolay alıyorum zor veriyorum ama aldığımı göstermiyorum bir ara çok kilo almıştım ona rağmen arkadaşım 50 kilo gibi duruyorsun demişti herkez sadece basen diyor. Sizdede var mi böyle bir sorun?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• İngilizcede skinny fat diyorlar evet zayıfsın ama ginede vücudun yağ toplamış veya ödem tutmuş olabilir tuzu azaltabilirsin ve geceleri yatmadan 2 saat önce hiçbirşey yemeden yatarsan gereksiz fazlalığın olmaz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• şişkosun kesin

0|0
    0|0
    • Şişko olsam şişkoyum yazardım :) vücut tipimi sormazdim siryy isimli arkadaş anlayamadığım vücut tipimi anlatmış bana :) Ama senin gibi zekası sadece kalp kırmaya yaratıklar olunca bir insan şişman olmasa bile şişman olduğuna inanıyor. Ben aç kaliyorumda sen ne kazanıyorsun acaba :) bir kıza fazlan var denir şişko denilmez. 50 kilo kız bile takar o kelimeyi anoreksik olur. Kilo düzelir de sen hep böyle kalacaksın

• Çok karısık anlatmıssın gözümde canlandıramadım :-)

0|0
    0|0
  • Kutuplardan basık ekvatordan sisik

0|0
    0|0
  • boy ve kilo söylersen daha net olur, bir orantısızlık var gibi

0|0
    0|0
  • sorunun içerisinde kendı vucut tipinı yazmışsın zaten.

0|0
    0|0
    • Kum saati değil vücut tipim garip olan o zaten

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...