Ya bu vücut geliştirme ne melanet bişeymiş?

Ben 4 ay yaptım 2 ay ara verdim başa dönüm 3 aylık yazıldım 3. aya gelmeden okul için 3 hafta filan ara vermek zorunda kaldım zayıfladım tekrar yazıldım yazılırken 77 kiloydum eğer yanlış.ölçmedilerse, 2 hafta sonra 71 kilo olmuşum neden ben vücut geliştirme yapamıyacakmıyım hep zayıf mı kalıcam bunun bir kalıcılığı yok mu bir zaman sonra kaslar kalıcı olamaz mı

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yapın zayıf herhalde ben evde yaptım 2 3 ay bide hayvan gibi yedim 90 kiloyum gögüsler trapezler falan fena nası bisey bu 4 ayda vücudun şekillenmeye baslar

0|0
    0|0
    • 90 kilomu o kiloyla biraz şınav çeksen şekillenirsin zaten başladığında da 90 kilomuydun ben 1.91e 71 kilo oldumboyum da uzun

• Kardeş sterid almıyosun balık yagı alıyosun hepsi kas mı olacak balık yagı sadece kilo almak için değil içinde başka minerallerde var sağlıklı bir şekilde kilo alacaksın bu esnada spor yaparsan bunlar sana kas kütlesi olarak geri dönecek ayrıca balık yagı kalp ve damar sağlığı için faydalıdır calısmıcaksan 1 kutu ye bırak sonra yaglanırsın tabi doktora da danış istersen benim söyliceklerim
      bu kadar

• tamam spor yapıyorum zaten şu anda

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Yeterli besini almak zorundasın. Mesela bende vücut geliştirme yapıyorum 110-120 gram protein ihtiyacım var 24 saate alıyorum.
    Karbonhidrat ihtiyacıda önemli yeteri kadar karbonhidrat alamazsan zayıflarsın kas gelişimide durur.
    Bu yüzden yediklerine dikkat edip vücut çalışırken hareketleri doğru yavaş yapmalısın özelikle ağırlığı kaldırırken hızlı bırakırken yavaş olmalıdr.

0|0
    0|0
  • bırakınca hemen kilo vermessinki öyle bende 4 ay gittim ara verdim başlangıçta 68 dim 74 olmuştum şimdi 73 civarıyım

0|0
    0|0
  • Süreklilik önemli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...