Boy uzatmak icin en etkili spor?

Boyum 165 ve 175 civarinda olmak istiyorum ayrica guzel bir fizige de sahip olmak istiyorum voleybol veya tenis sporundan hangisine başlarsam daha etkili olur?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bence 165 ideal sıkıntın yok

0|0
    0|0
    • Bence bir kiz 170ten kisa olmamali bacak kisa olunca fizik olmuyor ki

• Yani fizik için 170 olmalı ama dedigim gibi manken aranıyorum , diğerleride ideal bence zayıf olması kaydiyla

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Bak boyun belki uzayamiyabilir ama iyi bir fizige sahip olabilirsin bunuda yag oranini dusurup kas oranini artirip fit bir vucuda sahip olarak yapabilirsin yani voleybol oyna guzel sicrama gbi uzatabilecek harekeyler var fkt yaninda da fitnness yapmaliisin ki voleybolcularda yapiyor o. siki fit vucudu voleybol oynayarak degil kaliteli yani proteinsel vitaminsel beslenerek fittnness yaparak sagliyolar

0|0
    0|0
  • Asılı kal bir yerlere esneme hareketleri yap düz yürü kambur durma düx otur falan

0|0
    0|0
  • Yasin dogruysa gevmis senden artik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• fiziğin için spor iyi olur ama boyun uzamaz. boy genetik tamamen. yaşın 18 se bundan sonra uzaması ihtimali çok düşük. anca iyi sporlar duruşun, fiziğin düzelir ve ordan bir iki santim kazanırsın, o da iyi olur

0|0
    0|0
  • Ben 169 boyundaydım yüzmeye basladım 2 yıl icinde 175 oldum. Yüzmeyi tavsiye ederim. Hem bütün kasları çalıştırdığı için su gibi sadece kastan oluşan bir vücudun olur :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...