Dün 1 ayın sonunda sporda vücut endeksime yeniden baktırayım dedim ve sonuç sizce neden buşekilde çıkdı?

dün 1 ayın sonunda yeniden2.kez yağ endeksime vs vücut analizime bakdırdım.haftada 4 gün spor yapan ben 1 kilo vermişim ama 1.9 yağ almışım.şimdi anlayamadığım okadar spor yapıp ve alelade seviyede yapmayan ben ve salata meyve otip az yiyen ben nasıl oluyorda yağ almışım.kiloda kas olarak değil su olarak gitmiş.şimdi ben spor yapmasam daha mı iyiyidim.çözemedim yarımdı olurmusunuz lütfen

Güncellemeler:
buarada arkadaşlar ben bir saflık yaparak yemek yiyip 1 saat sonra ölçüme gitmişim.ah kafam ah

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• O ölçümlerin çoğu doğru çıkmıyor. Ölçüm için kesinlekle son 3 saat bir şey yiyip içmeden gitmek ve bir önceki lle aynı saatlerde yaptımrka lazım. Gerçek sonuç aslında gözle gördüğün ve hissetiğin. Benim kollarım ve karnım acaip şekillenip, yaklaşık kolum 2 cm kalınlaşmışken ölçümde yağ oranım artmış çıkmıştı. Tabi yine de yediklerinde şekeri ve yağı azaltmanda fayda var, zira spor yaparken vücüt daha fazla enerji talep ediyor. Bir de spor yapmadan 1 saat kadar önce alacağın l-carnetin faydalı olabilir.

0|0
    0|0
    • inan talı vs sevmem yemem öyle fast food ama kahvaltımı yaptım 1 saat sonra ölçüldüm hım.ilk gittiğimde 5 saat aç kalıp gitmişdim

• Tabi bir de kadınların regl dönemleri etkindir ama ölçümün yanlış olması muhtemel zira 1,9 kilo yağ aldıysan ve totalde 2,9 kilo su vermiş olman biraz mantıksız.Spora devam o yağ gözükenler kesin 15 gün sonra kas olarak çıkacaktır. yemek ile ilgili bir tavsiyede her ögüne önce çiğ bir yiyecek yiyerek başla. yani önce salata sonra ana yemek. böylece vücüd daha az yağ tutar

• 1 kilo vermişim sadece ben.çok çok sağol

Erkekler Ne Diyor 9

• Bisküvi ve krem peynir sakat. Meyve de çok yiyor olabilirsin. Ben spor yapıp %2 yağ aldığımı bilirim, olur öyle şeyler. Bazı şeyleri yanlış yiyorsun demek ki.

Yılmadan devam.

0|0
    0|0
    • krem peynir sakatmı aman beeeeeeeeee

• O-hooo. Yediklerinin üstüne bakmıyorsan yağ olur tabi :) Protein / yağ dengesi en kötü peynir türü.

• evet en az 3 saat gerekiyor. Hatta tuvalate gidip gitmemek bile etkiliyor

0|0
    0|0
  • Sporu biraz daha artırmalısın. Daha farklı antremanlar yapmalısın. 4 günde toplam 4 saat yapıyrsan biraz daha artırmalısınız. Çünkü yaptığınız spor kaslarınıza faydası olmadığı için yağ oranınız artmaktadır.

0|0
    0|0
    • ben şimdi 45 dk kardio yapıyorum koşu bantı croo ve bisiklet

sonrada ağırlık çalışıyorum toplam ortalama 1.5 saat akşam spor yapıyorum

bazende yüzüyorum ağırlık çalışıyorum

• Sporla alakalı değil, tamamen beslenme ile alakalı bir durum söz konusu. Az yiyor olabilirsin, fakat yuksek kalorili yiyecekle, yiyorsan bu sonuc normal.

0|0
    0|0
    • yediklerimi hemen söyleyeyimakşamları salata çünkü aşırı severim düşkünümdür,meyve çok sık olmasada,sabah kahvaltı ama zeytin peynir domates ve kepek ekmeği,öğlenleri sebze yemeği ikindi krem peynir bisküvi vs bu tip işde hep aynı

• Ağlamayana emzik yok :) Rahatsız et, öğrenmeye çalış :)

• BEN 1 AY GİTTİM.

deli gibi çalıştım. 1 kg verdim. bıraktım.mesele spor değil.metebolizmayı hızlandırmada bitiyor sanırım

0|0
    0|0
  • 2 saatte bir yemen lazım yoksa yediğin direk yağ olarak depolanır,aç kalırsan vucut alarma geçer her yediğini direk yağa çevirir aç kalma karnını da doldurma.

0|0
    0|0
    • ara arar yiyeyim ozaman dur yine yiyeyim.ah ah

• o tip şeyler enerji deposu ama , çok kilo aldırır. ben de seviyorum :D

• peki almayayım onuda.ananas ye alara

• meyve yersen yağlanma yapar

0|0
    0|0
  • tekrar ölçtür her zaman sağlıklı sonuçlar vermiyor bunlar

0|0
    0|0
    • doğrumu diyosun bende şokdayım 1 ayda eşekk gibi çalışıpda nasıl yağ alırım ki yağlıda yemem nefret ederim.ıvız zıvırda yemem hep slata sebze tavuk balık meyve

• ahahaha otursam daha iyiydi diyorsun. koştuğun yerde yağlanıyorsun sldkfjsdjf

• e yani sonuç dün oydu:))))

• inek de paso ot yiyo...

ama full yağ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• meyve ve salatayı az mi yiyorsun?

0|0
    0|0
  • canım bende deli gibi hergün spor salonundayım az yiyorum dikkat ediyorum sadece 1 kg verdim

0|0
    0|0
    • ya kilo vermekden vazgeçdimde insan yağ alırmı ya 2 kilo kadar

Yükleniyor...