Sabah kahvaltısını acele mi yaparsınız yoksa önem verir misiniz?

Sabah kahvaltısını acelemi yaparsınız yoksa önem verirmisiniz ?

0|0
14|5

En İyi Kız Görüşü

• çalışmadığım için güzel bir kahvaltı yapıyorum çalışırken yarım yamalak yer çıkardım ... şimdi daha sağlıklı yapıyorum kahvaltımı ... öyle salamlar sucuklar yok ... arada yumurta omlet . yada kızarmış ekmek domates peynir yeşillik ... sağlıklı beslenmeye başladım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Her zaman tadını çıkarırım. Kahvaltıyı rahat yapayım diye okul günlerinde erken bile kalkarım. Yoksa gün boyu başım ağrır.

0|1
    0|0
  • okulda hoca ders anlatırken rahat rahat yapıorum onlarda sabahın bivaktne ders koymasınlar

0|0
    0|0
  • haftaiçi mecburen hızlı yapıyorum kahvaltımı malum iş sebeiyle

haftasonu ise gayet yavaş keyfine vararak yaparım kahvaltımı

0|0
    0|0
  • Cok onem veririm hafta ici mecbur erken yapiyorum.ama hafta sonu cok guzel bir sofra hazirlarim.kalabalik olmayi severim.

0|0
    0|0
  • en önemli öğündür benim için o yuzden acelemde yoksa yavaştan keyifle kahvaltımı yaparım

0|0
    0|0
  • Acele yapmam hep kararında ve güzel yaparım :)

0|0
    0|0
  • pazar günleri hariç kahvaltı yapmam.

0|0
    0|0
  • Arada canım isterse poğaça alıyorum.Genelde hiç birşey yemiyorum.

0|0
    0|0
  • Yapmam.

0|0
    0|0
  • 1 saattir hala bitemedi kahvaltım

0|0
    0|0
  • Sigara altı olsun yeter kafası...Önemli olan kahve içmem.

0|0
    0|0
  • duruma göre değişir, genelde rahat yaparım.

0|0
    0|0
  • öğle yemeğine önem veririm :)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Dönem içinde 9 daki derse uykumu alamadığımdan dolayı bir poğaça ve çayla geçiştiriyorum,hafta sonları ve tatillerde önem veririm.

0|0
    0|0
  • kahvaltı etmeden evden çıkmam. iki dilim kızarmış ekmek standarttır özel bir durum yoksa. bir yada bir buçuğunu peynir, zeytin gibi tuzlularla, kalanı da bal ve fıstık ezmesiyle tüketirim. üzerine de ceviz yerim 2-3 tane. aceleye getirmem ama çok yavaş da yemem

0|0
    0|0
  • Dışarıda ve tek başima yaparım

0|0
    0|0
  • çay veya kahve içiyorum sadece

0|0
    0|0
  • Günün en önemli öğünü oldugu için çok dikkat ederim :) Kahvaltı yapmadan evden çıkmam...

0|0
    0|0
Yükleniyor...