Bu sezon şampiyon Beşiktaş mı sizce de?

Bir Fenerbahçeli olarak bu sezon şampiyon şansı en yüksek Beşiktaşı görüyorum Türkiye Süper Liginde. Galatasaray'ın şampiyon olacağını pek düşünmüyorum. Fenerin de. 18 takım içinde en kaliteli kadroya sahibiz ancak Pereira ile olacak iş değil. Bence bu sezon Beşiktaş olur şampiyon.

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Bence degil

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bence olur. Çünkü Beşiktaş bir kaç sezondur aynı kadroya sahip ve kadro yavaş yavaş oturmuş şekilde. Fenerbahçe ise acayip iyi bir kadroya sahip ama oyuncuların uyumu söz konusu değil. Yani takım kimyası çok kötü. Vitor Pereira ise takımı bir şekilde uyum sağlatmaya çalışıyor ancak hala kadro oturmadı ama teknik direktör değiştirirse Fenerbahçe belki kadroyu çabuk kaynaştıracak hoca gelebilir. Diğer türlü çok güzel takım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Fenerbahceliyim bu sene de şampiyon beşiktaş olamaz. Her sene lige fark atarak başlıyorlar güze l oynuyorlar ama olmuyor ışte bu sene şampiyon yine galatasaray olur. Beşiktaşlı bir okusunlar bir şey var bu takımda😁

0|1
    0|1
    • bence beşiktaş olur bu sene. 2. FB 3. GS olur.

• Ne pereiranın gitmeye ne de klübün pereirayı göndermeye niyeti yok gibi duruyor simdilik

• pereira İstanbul'da trabzona yenilsin, ki bence o maç 0-3 gibi bir skorla bitecek, o zaman fişini çekerler pereiranın.

Erkekler Ne Diyor 9

• Objektıf olarak Beşiktaşın iyi oldugunu söylemen güzel, sadece sen değil tvde fbli gsli tum yorumcular oynanan futbolu ligin en iyisi diye anlatıyorlar.

Ligin sonunu getıremıyorlar dıyenler de sunu ogrendı kı Şenoi hoca tecrubesıyle 34 hafta goturür bu işi

0|0
    0|0
  • Bence de bu sezon şampiyon biz olucaz açık ara en iyi futbolu biz oynuyoruz ama korktuğum şey sakatlıklar bir de defansa takviye lazım hepsi saatli bomba

1|0
    1|0
  • Daha cok erken cok sular akar bu ligde dostum Bjk evet iyi oynuyor ama bu ligde biranda hersey degisebiliyor.

0|0
    1|0
  • oynadıgı futbol ıle bana da besiktaş gibi geliyor gol atmasında sıkıntı yok her takım hata yapar kımı zaman bu hata oyunudur fenerbahcenın gercekten perreıra ıle sansı oldgnu dusunmuyorm bu kadroda ersun yanal gorev yapsa 7-10 puan farkla sampıyon olurdu galatasaraylıyım

0|0
    0|0
    • bence biz şampiyon olamayacağız bu sezon ama 4. yıldızı 2017 yılında takıcaz sanırım.

• kalıte olarak demıyorum takım olgusundan bahsedıyorum

• tabi canım takım olgusu beşiktaşın kesinlikle daha iyi. fenerbahçe henüz takım olamamış.

• son 6-7 hafta saçmalamazsa evet şampiyonuz

0|0
    0|0
    • geçen sezon son 5 haftada sadece 5 puan almasaydı, 15 puanın 11-12 puanını toplasaydı şampiyondu.

• abi sizde bir cünuplukluk var belki :D

• yok ya, liderlik yok o yüzden. Bu yıl Şenol Güneş gösteriyor o liderliği

• Ben beşiktaşlıyım şampiyon olmamız için 1 An önce stat yetişmeli çünkü türkiyenin en çok çekinilen deplasmanı başka statlarda seyirci karşı takımı baskılıyamıyor. Ve devre arası 1 iyi stoper aldık mı çok güçleniriz bu sene takıma çok güveniyorum

0|0
    0|0
    • ben benim takıma güveniyorum da pereiraya güvenemiyorum

• iyi olan kazansın diyorum bir fenerbahceli olarak :)

0|0
    0|0
    • aynen abi. ama bence biz şampiyon olamayacağız :l çok kötü oynuyoruz çünkü.

• Çok Çalışıp 2. olabilirler bu sezon belki :)

0|0
    1|0
  • Beşiktaş 1 galatasaray 2 fener 3 olur bu sezon

0|0
    0|0
Yükleniyor...