Iltihaplı sivilcelerr

Birazdan dışarı çıkmam gerek su iltihaplı sivilcelerden hemen nasıl kurtulabilirim? Sıkmakta istemiyorum :D

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• sivilce kremleri felan var ama onları uygun bulmuyorum baharatlı şeyler uzak duracaksın aşırı derece çikolota cipsi çekirdek vb. şeyler yemiyeceksin o zaamanla geçer kafana takma. dur sana bide link atıyım orda prof.dr cevaplıyo link tamammı buna gir bak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 6

• Stick fondetenler filan anlık kurtarır ama sonradan sivilcelerin daha kötü olmasına neden olur.

Sıkmamamalın sakın. Kalıcı ize kadar götürebilir sıkmak. Şuan için yapabilceğin pek bir şey yok gibi. Kozmetik destek dışında. Nedenini araştır. İltihaplı sivilcelerin neden çıktığını.

Çünkü bu ciddi bir hastalığın habercisi olablir. Ya da en azından bağışıklık sisteminin zayıf olduğnu anlayabilirsin bundan. Bol bol meyve sebze ye. Ve en yakın zamanda hekime gitmene öneririm.

0|0
    0|0
    • Doktorlara gitmek istemiyorum açıkçası ilaç,krem kullanmak istemiyorum çünkü. Yan etkileri tüm dengemi bozuyor. Kozmetik ürünlerden neyi tavsiye edersin :)

• Kapatıcılığı yüksek fondetenler. Ya da şu linkteki gibi link stick olanlar bu işler için.

• 5 ay süre boyunca sabah akşam 2 mercimek tanesi kadar dozajda temiz cilde Imex krem sürersen düzenli olarak çok kısa sürede hem kurtulursun hem de bir daha çıkmazlar.

0|0
    0|0
  • Ben sivilcem olduğunda hiç dokunmamıştım.Hatta burnumun üstünde kocaman çıkmıştı, o gün koroyla herkesin önünde şarkı söyleyecektik yine de dokunmadım,sıkmadım.Ve şuan sivilce izi namına hicbirsey yok yüzümde.Sen de dokunma :D

0|0
    0|0
  • sıkma biiraz kapatıcıyla görüntüsünü hafiflet

0|0
    0|0
  • sıkma sakın yapacak birşey yok

0|0
    0|0
  • şu an nasıl giderirsin bilmiyorum ya yağlı yicek yime

0|0
    0|0
Yükleniyor...