Bacaklarim cok kalin ne yapabilirim inceltmek icin spor yapip olumlu sonuc alan var mi?

Aslinda cok kilolu degilim ama bacaklarim asiri kalin ne yapabilirim yardim edin :(

1|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• pilates bantlari al bacak ve basen için, egzersizlerinde büyük motive edecek.
    hareket engeli koyuyor o bantlar (esnek), yağlari içten yakmasinda en temiz işlem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Merhaba
    Görmeden net birşey söylemek çok zor ama yağ oranınız düşükse ve buna rağmen bacaklarınızın kalın olduğunu düşünüyorsanız genetik olarak bacaklarınız daha kaslı ya da kaslanmaya müsait olabilir.
    Bu durumda alt ve üst vücudun simetrisini orantılı hale getirecek şekilde antrenman yapmanız lazım. Örneğin omuz ve kanatlarınızı biraz genişletip belinizi ince, kalçanızı da daha orantılı göstermek gibi.
    www.bodyfitnesshocasi.com
    “Makalelerim” başlığından ilginizi çekebilecek yazılara bakabilirsiniz.
    SAYGILAR

0|0
    0|0
  • Boy ve kilo ne

0|0
    0|0
  • kalın bacak iyidir panpa takma bu kadar.

0|0
    0|0
  • Biletneri anladım da bilmeyenleri anlamadım onlar neden boş boş yorum yapıyorlar?
    Koşmak fazla basit tatamilerin üzerinde koşacaksın koşarken en az 10 dakika ayak parmaklarının üstünde topuklar yere düşmeyecek şekilde koşacaksın. Sonra en az 10 dakika zıplayacaksın sonra sonra ayağını havaya fırlatararak tekme atacaksın. Sonra düz koşacaksın...

0|0
    0|0
  • yürü yürü her yere yürü sakın taşıt kullanma zaten iştahında kapanacak ya da kapanmazsa biraz kendini tutacaksın. kesinlikle sonuç alırsın. sadece bacakların değil heryerin incelecek.

0|0
    0|0
  • Kos forest

0|0
    0|0
  • Kardio

0|0
    0|0
  • bacak inceltme yolu iki türlüdür seks- kickbox

0|0
    0|0
  • 50 kiloya dusmeyi dene。哦可以

0|0
    0|0
  • var ama 1,5 sene sürdü.

0|0
    0|0
  • B3nce kalin kalsin daha cekici

0|0
    0|0
  • Spor merkezine yazıl tayt giyeçeksin bagzı aşohmanlar var süzenli spor ile eritebilirsin bana kilo ve boyunu yaz

0|0
    0|0
    • 160 57

• Boy iyi kilo 5 kilo kadar sauna aşohman var tayt ile giydigin zaman spor yaparsan bacaklara baskı ile verebilirsin saat 3 olmuş ben kaçıyom

• halı saha var gelcen mi?

0|0
    0|0
    • Nerde :) geliyorum

• haber veririm:)

• Tamam bekliyorum :)

Kızlar Ne Diyor 7

• spor yap, pilates falan
    Eğer yağlı bacakların varsa kilo vermen de gerekebilir, eğer kilon basenlerinde bacaklarında toplanmaya müsaitse o boylarda şöyle 51-52 kilo olana kadar incelmiyor bacak.

0|0
    0|0
    • çok teşekkur ederim

• Ama kilo vermeden spor yaparsan da sıkı güzel bacakların olur. Benim de kalın bacaklarım var, yemeği de sevdiğimden spora başladım. Şimdi daha güzel görünüyor bence, hatta etekle baya dikkat çekici oluyor. Sen de benim gibi yemek yemeyi seven biriysen boşver inceltmeyi bacakları. Kalın bacakların da baya seveni var.

• güzel durmuyor benimkiler

• ip atla hergun

0|0
    0|0
  • Gobek varsa ekmek yeme bacak varsa seker yeme :)
    Diyerek evet kosu iyi gelir

0|0
    0|0
  • 10 kilo verirsen incelir.

0|0
    0|0
    • Tabi incelir de bende nasil egzersiz yapayim diyorum canim ya

• Bende ayni duurumdayim ne yapacam hic bilmiyorum

0|0
    0|0
    • Kosacakmisiz :)

• Pantolon giymiyorum ben guzel degiller diye :(

• şu an kotu oldum ya bacagi olmayanlar var

• Bölgesel eritemezsin koş bisiklet falan.

0|0
    0|0
  • adın deniz mi

0|0
    0|0
Yükleniyor...